Faturada 2. IMEI olmaması vergisiz telefona engel mi?

Jukac

Hectopat
Merhaba. Samsung Shop'dan M34 aldım 9019 liraya. Her şeyi eksiksiz yazmışlar, sadece 2. IMEI eksik. Ben başvuru yaparken 2. IMEI'yı elle yazdım yine. Sizce bir sorun çıkar mı?

Merhaba. Samsung Shop'dan M34 aldım 9019 liraya. Her şeyi eksiksiz yazmışlar, sadece 2. IMEI eksik. Ben başvuru yaparken 2. IMEI'yı elle yazdım yine. Sizce bir sorun çıkar mı?

Bende aynı yerden aldım bende de tek IMEI yazıyor. Ben de diğer IMEI'yi elle yazacağım gibi inşallah sorun olmaz.

Acaba diğer firmalar 2. IMEI yazıyor mu ki? Vatan, MediaMarkt vs. yoksa bu işin normali böyle mi?

Şartlarda faturada IMEI numarası yazması zorunludur varsa ikinci IMEI yazılmalıdır diyor. Sanırım faturada tek IMEI yazsada ikinciyi başvuruda girdikten sonra sıkıntı olmaz.

Bir tek Mediamarkt'ta elden gidip alırsan ikinci IMEI numarasını yazdırabiliyorsun orada.
Şartlarda faturada IMEI numarası yazması zorunludur varsa ikinci IMEI yazılmalıdır diyor. Sanırım faturada tek IMEI yazsada ikinciyi başvuruda girdikten sonra sıkıntı olmaz.
Anladım arkadaşlar. Muhtemelen kabul olur o zaman. Ne zaman sonuçlanacağı belli mi?

Ben GSB'yi aradım sordum. Faturada iki imeinin de yazması gerektiğini söylediler. Cihazı iade ettim bu yüzden. Henüz iki imei yazıp satış yapan yer bulamadım. Nasıl olacak bilmiyorum. Bi düzenleme gelmeli.

Ben Gsb'yi aradım sordum. Faturada iki IMEI'nin de yazması gerektiğini söylediler. Cihazı iade ettim bu yüzden. Henüz iki IMEI yazıp satış yapan yer bulamadım. Nasıl olacak bilmiyorum. Bir düzenleme gelmeli.

Bir IMEI bile zorla yazıyorlar iki IMEI'yi nasıl yazdıracağız kesinlikle bir düzenleme gelmeli.

Geri
Yukarı