Vergisiz telefon alımında 2. IMEI'nin faturada yazması zorunlu mu?

FriBarbarossa

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Samsung shop üzerinden bir arkadaşım indirimli ve desteğe uygun şekilde M34 aldı ve faturasında sadece 1 IMEI numarası var bende almayı düşünüyorum fakat faturada 2. IMEI yazmadığı zaman destekte bir sorun oluyor mu yoksa telefon elimize geldikten sonra kutuda yazan 2. IMEI numarasını başvuruya girmemiz yeterli olur mu? Daha önce bu desteği kullanmış bilen kişiler yardımcı olursa çok sevinirim.

Arkadaşlar merhaba, Samsung shop üzerinden bir arkadaşım indirimli ve desteğe uygun şekilde M34 aldı ve faturasında sadece 1 IMEI numarası var bende almayı düşünüyorum fakat faturada 2. IMEI yazmadığı zaman destekte bir sorun oluyor mu yoksa telefon elimize geldikten sonra kutuda yazan 2. IMEI numarasını başvuruya girmemiz yeterli olur mu? Daha önce bu desteği kullanmış bilen kişiler yardımcı olursa çok sevinirim.
M34 şuan baktığım kadarıyla vergi indirimine uymuyor çünkü 9500 TL fiyat sınırının üzerinde.

M34 şuan baktığım kadarıyla vergi indirimine uymuyor çünkü 9500 TL fiyat sınırının üzerinde.
Eğitim indirimini site üzerinden aktif ettiğim zaman fiyatı 9499 TL'ye düşüyor bir kaç gün önce arkadaşımda %5 indirim ile 9000 TL'ye aldı, bu şekilde bir sorun olmaz herhalde değil mi ?

Bu indirimde bir sorun çıkmıyor fakat ekran koruma garantisini almayın.

Bende M34 aldım.
Evet dediğiniz gibi Samsung site üzerinde de belirtmiş onu eklemedik zaten.

Nasıl yapıyoruz? Bende yakın zamanda alacağım.
Samsung shop üzerinden eğitim indirimi sekmesine girerek başvuru formunu bulacaksınız daha sonra öğrenci belgesi barkod no ve yanlış hatırlamıyorsam tc kimlik girerek eğitim indirimini aktif edeceksiniz.

bende aynı konuda muzdaribim. faturada tek yazıyor diye tek girmistim net bir bilgim yok
Açıkçası bana çok belirsiz geldi, üzerime yeni hat almam gerekiyor, onuda telefona şu an kullandığım şirket hattıyla beraber takmam gerekiyor, birde ödemelerin ne zaman gelip gelmeyeceği kısmı da çok belli değil gibi sorun olur diye düşündüm vazgeçtim almaktan. Sizin başvuru ne kadardır sürüyor var mı bir gelişme ?

bu ayın onüçünde medimarktan almıstım ve basvuruyuda o gun yapmıstım. satın almadan once calısan faturaya sistem geregi sadece tek imei yazılabildigini ikinci imeinin yazılamayacagını ''sistemsel olarak yazılamayacagını'' belirtti ve basvuru yaparken kendisi faturada gözüken imei yazmamı soylemıstı. ben de calısanın dedıgı gibi yaptım tek imei yazdım ama basvurum red de yiyebilir baya belirsiz bir durum. beklemedeyiz

Bu ayın onüçünde medimarktan almıstım ve basvuruyuda o gun yapmıstım. Satın almadan once calısan faturaya sistem geregi sadece tek IMEI yazılabildigini ikinci IMEI'nin yazılamayacagını "sistemsel olarak yazılamayacagını" belirtti ve basvuru yaparken kendisi faturada gözüken IMEI yazmamı soylemıstı. Ben de calısanın dedıgı gibi yaptım tek IMEI yazdım ama basvurum red de yiyebilir bayağı belirsiz bir durum. Beklemedeyiz.

Son durum nedir? Bende M34 aldım çift IMEI olduğundan çift IMEI yazdım ama şu anlık bir şey yok bekliyorum.

Geri
Yukarı