Faturası kayıp ama garanti belgesi olan ürün garantiye yollanır mı?

enes genç

Kilopat
Daha fazla  
Sahabinden'den almak istediğim bir üründe garanti belgesi var fakat faturası yok dendi. Ben bu ürünü garantiye yollayabilir miyim bir şey olduğunda?
Ürün Monster Pusat V5.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam Monster'ı arar sorardım bu durumu biz ne desek boş onlar kabul ederse olur hatta ürünün garantisini direk sorgulatın bence.

Fatura yoksa garanti de yok. Garanti belgesi bir işe yaramaz eğer üzerine aldığın firma tarih atıp kaşelemediyse. Monster'in de öyle bir şey yapacağını pek sanmam kısacası bu durumda garantiden faydalanamayacagin aşikar, satıcı seni kandirmaya çalışıyor gibi.

İkinci el fiyatını bilmiyorum ama sıfır fiyatına bakarsak o paralara çok daha iyi fareler var sorunuza gelirsek fatura gerekli diye biliyorum.

İkinci el fiyatını bilmiyorum ama sıfır fiyatına bakarsak o paralara çok daha iyi fareler var sorunuza gelirsek fatura gerekli diye biliyorum.
K3 Pro ve Pusat V5 almayı düşünüyordum ne önerirsiniz?

Fatura yoksa garanti de yok. Garanti belgesi bir işe yaramaz eğer üzerine aldığın firma tarih atıp kaşelemediyse. Monster'in de öyle bir şey yapacağını pek sanmam kısacası bu durumda garantiden faydalanamayacagin aşikar, satıcı seni kandirmaya çalışıyor gibi.
Kaşeli ise garanti faturayı sorar mı ya da sordu biz de yok dedik ne olur?

K3 Pro ve Pusat V5 almayı düşünüyordum ne önerirsiniz?

Kaşeli ise garanti faturayı sorar mı ya da sordu biz de yok dedik ne olur?
O kaşeli belgeler eskide kaldı, kimse hele de Monster gibi büyük bir firma ugrasmaz öyle islerle yani o ihtimali unut. Yapabileceğin tek şey satıcıya ürünün seri numarasini sorup Monster'le görüşmek, iste seri no şu ürün bu garantisi var mi ve faturasiz garantiden faydalanabilir miyim diye sormak. Bu arada ürünü ikinci el vs alacağını işin içine karıştırma.

Yeni konular

Geri
Yukarı