Faturası kayıp laptop garantiye kabul edilir mi?

Leanback91

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.

15 ay önce Vatan Bilgisayar'dan aldığım laptopumun ekranında ölü pikseller çıktı. Garantisi halen devam ediyor ancak ürünün faturası kayıp sadece garanti belgesi ve kutusu duruyor. Garanti belgesinde de kaşe var ama tarih yok. Kabul ederler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın destek yazılımında ürünün garantisi yazabiliyor. ASUS'un yardımcı yazılımında yazıyordu senin kullandığın cihazda da vardır. Decatlone'da hesap mailini vererek faturaya ulaşılabiliyordu.
Vatan da vardır belki bu sistem.

O çıkarttırsın, size fotoğraf atsa bile yeter.
tamam teşekkürler.
Bilgisayarın destek yazılımında ürünün garantisi yazabiliyor. ASUS'un yardımcı yazılımında yazıyordu senin kullandığın cihazda da vardır. Decatlone'da hesap mailini vererek faturaya ulaşılabiliyordu.
Vatan da vardır belki bu sistem.
bunun markası acer baktımda bulamadım öyle birşey

Merhaba.

15 ay önce Vatan Bilgisayar'dan aldığım laptopumun ekranında ölü pikseller çıktı. Garantisi halen devam ediyor ancak ürünün faturası kayıp sadece garanti belgesi ve kutusu duruyor. Garanti belgesinde de kaşe var ama tarih yok. Kabul ederler mi?

Ben de daha önce garantiye göndermiştim. Fatura ve garanti belgesine gerek yok. Laptopun seri numarası zaten onların sisteminde vardır. Oradan bakıyorlar onlar merak etme sen gönder.

Geri
Yukarı