Favori arabanız nedir?

S plaid 350z ve M3 GTR tercihim. Arada seçim yapamıyorum. Bu arada forumda herkes arabadan anlıyor bir kişi bile Volvo tenekesi seçmemiş maşallah.

Var :D Çünkü 1000-2000 beygire ulaşmak için devasa turbolar takılıyor. Bu devasa turbolar da düşük devirlerde çok düşük güç elde edilmesine yol açıyor. Turbo laga yol açıyor. 2000 beygiri veriyor ancak düşük aralıkta veriyor bu araçlar. Zaten 1000-2000 beygirlik bu araçlar kontrol edilebilir düzeyde değiller. Tamamen maksimum güç, maksimum sürat için yapılan modifiyeler. Pistte 600 beygirlik kontrol edilebilir bir araç elbette 2000 beygirliği geçebilir. Çünkü 2000 beygirlik o araç sadece düz yolda gider. :D
Ben bu mesajı yeni gördüm bu arada, anti lag sistemli buildlerde var ama benim düz yolda bile 500-700 HP'lik bir araba önde bitirirden kastım o kadar yüksek güçteki arabalar kalkışta zaten geride kalır normal yol lastikleri varsa yola tutunamaz. Hele turbo dolduğu zaman fırlarlar ama kontrolü de dediğiniz gibi fazlasıyla zor olur. Hakimiyeti direksiyona geçene kadar öbür araba fırlamış oluyor. ( Bu normal yol lastikli araçlar icin tabii ki)

S plaid 350z ve M3 GTR tercihim. Arada seçim yapamıyorum. Bu arada forumda herkes arabadan anlıyor bir kişi bile Volvo tenekesi seçmemiş maşallah.
Volvo tenekesi?

Ben bu mesajı yeni gördüm bu arada, anti lag sistemli buildlerde var ama benim düz yolda bile 500-700 HP'lik bir araba önde bitirirden kastım o kadar yüksek güçteki arabalar kalkışta zaten geride kalır normal yol lastikleri varsa yola tutunamaz. Hele turbo dolduğu zaman fırlarlar ama kontrolü de dediğiniz gibi fazlasıyla zor olur. Hakimiyeti direksiyona geçene kadar öbür araba fırlamış oluyor. ( Bu normal yol lastikli araçlar icin tabii ki)

Volvo tenekesi?
Evet?

Yeni konular

Geri
Yukarı