Favori oyununuz ve incelemesi

OnlyNess

Decipat
Benim favori oyunum; CarX Drift Racing Online

CarX Drift Racing Online; Oyunda 10'dan fazla map bulunmakta ve Online olması ayrı güzel dilerseniz arkadaşlarınız ile girip oynayabilirsiniz dilerseniz yabancılarla birlikte Tandem atabilirsiniz. Ben W. Arena Map'inde çok oynuyorum, kolay para kazanılıyor ve saatlerce drift atabiliyorsunuz. JDM severler için bu oyun mükemmel.

25 TL (DLC dışında) indirimde 13, 75 TL (DLC dışında), DLC'lerini almanızı öneririm. Alırsanız tüm arabalar açılır ve motor yükseltmeleri de açılır, body kitsler de açılır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce bitirdim ve kesinlikle sevdim. Eski oyunların oldukça iyi bir miktarını oynadım ama bu beni mahvetti. İlk başta İskandinav Mitolojisinin tüm oyunu mahvedeceğini düşünmüştüm ama kısa süre sonra bunun kişisel olarak benim için çok daha iyi bir deneyim olduğunu fark ettim çünkü İskandinav Mitolojisi hakkında HİÇBİR ŞEY bilmiyordum ama oyunu oynadıkça öğrenmeye başladım. Mitoloji ve çok şaşırtıcıydı. Sadece bu kadar harika bir oyun oynamakla kalmıyor, oynadığım neredeyse her saniye hakkında kesinlikle hiçbir şey bilmediğim bu Mitoloji hakkında daha fazla şey öğreniyordum. Ve şimdi sadece bağımlıyım ve başka bir parlak şaheserin çıkmasını bekliyorum.

Savaş o kadar yoğun ve heyecan vericiydi ki, en basit dövüşlerde bile beni kendine bağladı. Alabileceğiniz tüm beceriler ve emrinize amade olan duruşlar ve kombolar inanılmazdı ve dövüşte orada olma hissine sahip olmanız çok havalıydı. Hikayede ilerledikçe, Atreus'un sizinle birlikte savaştığı düşman türlerini daha çok öğrenmesi ve bunlara uyum sağlamasına bayılıyorum.

Bu oyunla ilgili her şeyi seviyorum ama hikaye gerçekten özel bir şeydi. Kratos, orijinal oyunlarda İntikamcı, Agresif ve açıkçası oldukça Ulaşılmaz bir kişi olarak başladı, ancak bu oyunda geçmişini bırakıp Bilge, Kararlı ve Tutkulu biri gibi görünerek Oğlunun böyle olmamasını sağladı. o. Ve bu oyun boyunca ilerleme hızı güzeldi ve iyi anlatılmıştı.

Bu oyundaki Grafikler olağanüstü ve sürekli akan kamera inanılmazdı, siyah bir ekran veya başka bir şeyle uğraşmak zorunda kalmamak, kendimi bu kadar kaptırmış hissetmemin bir başka nedeniydi çünkü sürekli aksiyonun içinde hissediyordunuz ve sanki ilk oyundan hiç ayrılmamışsınız gibi. yer. Oyuna her yüklediğimde her zaman eğleniyorum ve oyundan kötü bir notla çıkmış gibi hissetmiyorum.

Düzenleme: İncelemeden bu yana 2 yıl geçti, 2 Playstation hesabını %100 tamamladım ve PC'de çıktığına göre bunda da %100 alacağım ve bunca zaman oynayıp hatırladıktan sonra dürüst puanım burada.

Çatışma: 5/5
Hikaye: 5/5
Grafik: 5/5
Harita Tasarımı: 5/5
Kratos: Baba/Oğlan

Bize bu oyunu bahşettiğin için çok teşekkür ederim ve umarım oynayan herkes benim kadar keyif alır. İncelememi beğenen herkese teşekkürler, desteği gerçekten takdir ediyorum ve umarım en azından birinin bu başyapıtı denemeyi düşünmesini sağlamış olurum. <3

Geri
Yukarı