Zamanında hayal olan oyununuz?

Zleh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kars Kafkasya
Konu başlığını pek açamadım kusura bakmayın size sorum şudur eskiden oynamak için sistem olmadığında ah be şu oyunu ne zaman oynarız hayal be hayal dediğiniz oldu mu benim oldu 'GTA 5' sizlerin peki?

Wolfteam'i çok severdim keşke evde olsa da oynasam derdim hep. Sonra eve yükledim tabi int cafe gibi 1-2 saat oynayıp kalkmayınca dozu kaçtı dozu kaçınca keyfi de kaçtı.

Aslında sistemle alakası yok. Ama 6-7 yaşlarda aile dostumuz diyebileceğimiz yere misafirliğe gittiğimizde babamla, arkadaşı God of War, The Last of Us gibi oyunlar oynardı bizde PS olmadığı için oynayamadım birkaç sene. Ama izlerken bile zevkten dört köşe oluyordum.

Cs:go'da çok güel skinler var diye millete özenirdim. Şimdi CS:GO'da +200 fps almaya sistem yetiyor, hesap dizmeye param yetiyor ama işte heves, heves, heves... Yaşı benim gibi genç oalnlar ve benden daha genç olan arkadaşlar:

Şuanın kıymetini bilin. Gerçekten eskiye bir kez dönebilecek olsaydım yaptığım hataların hepsinin acısını çekmiyor olurdum. Yapmayın arkadaşlar, 1 saniyeye hükmedemediğimiz şu dünyanın kıymetini bilin.

Yeni konular

Geri
Yukarı