Favori Rockstar Games oyununuz

Vice City'le RDR2'yi kıyaslamak çok saçma. İkisinin de teması çok farklı. Aynı zamanda biri 2002 yılında çıkmış, biri 2018'de. RDR2 bir başyapıt, ama Vice City'e de Rockstar'ın yüz karası demende çok saçma. O oyunda dönemine göre güzeldi, aynı şekilde San Andreas'te. Neden şu oyunlara düşman gözüyle bakıyorsun acaba?
Oyunda tırmanma mekaniği bile yok. Bir çukura düşsen kalıyorsun öyle orada. Yüzmeyi geçiyorum aşırı önemli bir şey değil o yürüme nedir ya? O kadar robotik hissettiriyor ki.. Tommy ile aramda bir türlü bağ kuramıyorum, çok soğuk biri. Bunlara rağmen Vice City'e deli olan kitleyi gördüğümde bende deli oluyorum işte bu yüzden.

Oyunda tırmanma mekaniği bile yok. Bir çukura düşsen kalıyorsun öyle orada. Yüzmeyi geçiyorum aşırı önemli bir şey değil o yürüme nedir ya? O kadar robotik hissettiriyor ki. Tommy ile aramda bir türlü bağ kuramıyorum, çok soğuk biri. Bunlara rağmen Vice City'e deli olan kitleyi gördüğümde bende deli oluyorum işte bu yüzden.

Muhtemelen yaşınla alakalı. İlk oynadığın oyun GTA 5 falan olursa Vice City hakkında böyle düşünmen normal.

Son düzenleme:
Muhtemelen yaşınla alakalı. İlk oynadığın oyun GTA 5 falan olursa Vice City hakkında böyle düşünmen normal.
İlk oynadığım oyun Soldier of Fortune'idi. İlk oynadığım GTA oyunu San Andreas'tı. Beni başka kişilerle karıştırmayın.

@pwleredal çok mu komik bro?
Evet bayağı komik. Problem var mı?

Son düzenleme:
Oyunda tırmanma mekaniği bile yok. Bir çukura düşsen kalıyorsun öyle orada. Yüzmeyi geçiyorum aşırı önemli bir şey değil o yürüme nedir ya? O kadar robotik hissettiriyor ki.. Tommy ile aramda bir türlü bağ kuramıyorum, çok soğuk biri. Bunlara rağmen Vice City'e deli olan kitleyi gördüğümde bende deli oluyorum işte bu yüzden.
Vice City'nin sevilmesinin nedeni aslında tırmanma, yüzme gibi mekanikler değil. Zamanında senaryosu, karakterleri, müzikleri, görevleri ve atmosferinden dolayı çok sevildi. O zamanlar kimse grafiklere veya mekaniklere pek takmazdı. Rockstar Games'te oyun motorunu pek geliştirmemişti aynı zamanda. Tabi kitle konusunda haklısın, oyun çıkalı bu sene 21 yıl olacak, ama halen bakıyorumda günümüz çocukları bu oyunu oynuyor, benim küçük kuzenlerim mesela. San Andreas'in kitlesinden zaten bahsetmiyorum, çoğunlukla küçük çocuklar onlarda. Ama Vice City çıktığı zamana göre güzel bir oyun bence, mekanikleri saymazsak.

Max 10 yaş yorumu. O dönemde çıkmış bir baş yapıttır vice city. Ne bekliyorsun arthur gibi gerçekçi yürümesini mi?

RDR2
GTA san andreas
GTA 5

Yeni konular

Geri
Yukarı