Fazla dert ve keder hangi sorunlara yol açar?

Birebir görerek öğrendiğim kadarı ile Zona hastalığına sebep olabiliyor. Fazla üzüntü ve strese bağlı tehlikeli bir cilt hastalığıdır. Bunun sonunun ölüm olabildiğini de rahmetli babamda gördüm. Yani ölüme yol açması da mümkün.

Tip 1 diyabet nedir ve siz ne kadar stres yapmıştınız?
Halk arasında şeker hastalığı. Pankreas artık insülin üretememeye başlıyor ve dışarıdan insülin almak zorunda kalıyoruz. Size şu kadar yaptım diyemem ama saç derimde 3 senedir düzelmeyen bir egzama var. 2 aya önce de diyabet teşhisi konuldu. hayat kalitesini ne kadar düşürdüğünü anlatabilmişimdir umarım.

Halk arasında şeker hastalığı. Pankreas artık insülin üretememeye başlıyor ve dışarıdan insülin almak zorunda kalıyoruz. Size şu kadar yaptım diyemem ama saç derimde 3 senedir düzelmeyen bir egzama var. 2 aya önce de diyabet teşhisi konuldu. hayat kalitesini ne kadar düşürdüğünü anlatabilmişimdir umarım.
Hocam internetteki fotolara baktım da benimde sanırım saç derimde egzama var. Herhangi bir sıkıntı oluşturuyor mu?

Halk arasında şeker hastalığı. Pankreas artık insülin üretememeye başlıyor ve dışarıdan insülin almak zorunda kalıyoruz. Size şu kadar yaptım diyemem ama saç derimde 3 senedir düzelmeyen bir egzama var. 2 aya önce de diyabet teşhisi konuldu. Hayat kalitesini ne kadar düşürdüğünü anlatabilmişimdir umarım.

Peki ne kadar sürmüştü yaptığınız stres yani ne zamandır stres yapıyordunuz?

O pek çok hastalıktan biri gül hastalığıdır genelde yüzde oluyormuş ama benim bir tanıdığımın göğsünde olmuştu ona stres yaptıran bir süreçten geçiyordu o süreç bitince kendiliğinden geçmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı