Fazla mastürbasyonun zararı olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sağlığı bilmem ama 5 kere diyorsun 5 er dakika zaman harcasan günde 25dk. haftada 175dk, çarp 52 ile. o süre zarfında kafa ayarlarını baştan sona izler tonla kitap okur oyun oynar üstüne de harem kurarsın.
Günde 5 kere yapanın emin ol 1 dakika falan sürer. 5 dakikada 5 kere yapar o arkadaş.

Saat başı o işi yapsan yada saatlere bölsen gününün 3 4 saatini çavuş tokatlamakla geçiyor.
Yazık.

Konuyu kapatsalar mı ne? Saçmalanmaya başlandı.

Böyle devam edersen, derisi soyulur. :)

Bak delikanlı, sana yardımcı olmak benim hem gazetecilik hem doktorluk hem de vatandaşlık görevim. Acaba ben sana yardım ederken, sen bana elini uzatacak mısın? Çünkü bu tür yardımlar kuru sözler, ballı öğütlerle olmuyor. Radikal yollara girmek gerekiyor. Birkaçını sıralayayım. 1) Odanın kapısı hep açık kalsın. 2) Ailen istediğinde içeri dalsın. 3) Gece odanda yalnız yatma. 4) Gece lambanı kapatma. 5) Tahrik edici resim ve görüntülere bakma. 6) Banyoda sıcak su musluğunu açma. 7) Cinsel konuları aklına takma. 8) İlk günler başarısız olursan kendini suçlama. 9) Haftada 3-4 mastürbasyonu boşlama. 10) Hemen sonuç almadım diye ipin ucunu bırakma. Zor iştir, kolay gelsin. Başarırsan bir teşekkür maili gönderirsin.

Bilimsel yönü var mı bilmiyorum söyleyeceğimin ama kıyaslama yaparsak tabancaların bir ömrü vardır 50 bin mermi atmak gibi mesela günde 5 yapıyorsan senede 1825 yapar ki umarım otuz yaşına geldiğinde çalışmama gibi bir durumla karşılaşmazsın

Bal ye, yumurta ye, bacak calis 60 inda bile yap. Sikinti olmaz.
Cinsel guc oyle bisey ki hic dokunmazsan korelir, duzenli yasarsan gittikce iyilesir.

Her hazzin bir anti haz devresi vardir ama. En lezzetli yemek bile en cok ac oldugun zaman lezzete lezzet katar. Tok karinla Dallas Steak te yesen hazini iskalamis olursun. Gunde 5 kere yapiyorsan 4 yap 5. sini aklinda tut. Bunyeyi bezdirene kadar yapmanin anlami yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı