Uzun vadede mastürbasyonun zararları nelerdir?

Sanj1

Hectopat
Makaleler
4
Selam. Yaklaşık 1.5 - 2 yıldır düzensiz, yersiz ve zamansız mastürbasyon yapıyorum. Eskiden günde 3'e kadar çıkıyordu ama şimdilerde 1-2 falan. Tabii bu sürekli değişiyor, isteksiz olsam bile aklıma geldikçe yapıyorum bazen. Anime vb. ne görsem cinsel isteğim uyanıyor. Yaşadığım olaylarda, duyduğum kelimelerde aklıma cinsellik geliyor çoğu zaman. Sorum şu ki; Bu gidişat ile gelecekte ne tarz cinsel sorunlarla karşılaşabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fazla mastürbasyon yapmak cinsel isteği azaltır. Bağımlı olarak istemeye istemeye mastürbasyon yaparsınız. Bir yerden sonra dere kurur.

özgüven sorunu yaşarsın, her zaman yorgun olursun, hep boşaldığın için boşuna mineral protein gibi şeyleri vücuttan atarsın ve hic bir şey yapasın gelmez benim ve çoğu insanın başına gelenler bunlar . uzun vadede ise erken boşalma sorununa yol açar.

Video izlemeden, Instagram keşfetlerinize girmeden (varsa) işinizi görün hayal kurarak yapın. Fazlası isteksizlik ve bittikten sonraki pişman olma, boşluk duygusunu arttırır.

Ergensen normal. Mastürbasyon doğal bir şey. Fazla abartmamak şartı ile haftada 3 kere yeterli. (İlk cümleyi kötü anlamda demedim.)

Geri
Yukarı