Fazladan yetkiye sahip olan rütbe sistemi önerisi

İşte hocam hani gerek yok, şöyle düşünün kişi bilgisinden ne kadar emin orası meçhul bir durumda. Mesela ben en az 2 günde 1 burada takılıyorum ama bir şeyde kusurum olsa başkaları hemen düzeltiyor. Diyelim bu ünvanı alan kişi yanlış biliyor ve doğru bilgiye yanlış dedi o zaman ne olacak? Ki moderatörler bile her konuya yazmıyor farkındaysanız bildikleri ilgi duydukları konuya yazıyor. Ayrıca her yazılan mesajı direkt olarak yanlış bilgi silelim de demiyorlar. Öyle biri olacak ki her konuda mesaja yanlış bilgi diyerek silme hakkı olacak. Teknoloji tanrısı gibi bir şey olmalı.

Hocam az rütbeden doğru yükselecek yöneticiler emin oldukları kişilere verecek ve dediğim gibi aşırı aşırı az kişide olacak.

Boş verin bu tarz insanlar genelde sosyal statü olarak altlardalar ve sosyal medyada insanları küçümseyerek zevke geliyorlar.
IMG_20220605_221043.jpg

IMG_20220605_221106.jpg

IMG_20220605_221141.jpg

IMG_20220605_221328.jpg

18 yaşından gün alınca anlık ben (!) :D
Garip moderatörler ve küçük yaştaki çocuklara takmış arkadaş.

Yıkık biri boş verin takmayın fazla hayattaki maksimun başarısı üniversite okuması olur.
Cidden böyle çok bilmiş ve kendinden aşırı emin insanların geleceği maksimum yer MC Donald's olur. Statüyü geçtim hayatları boyunca da bunları kimse çekmez, çekemez.

Geri
Yukarı