Fazlasının zararı olmayan şeyler nelerdir?

Cehalet mutluluksa hiç mutlu olmayayım daha iyi arkadaş genel bahsetmek istemiştir zaten tarih, felsefe, coğrafi konumumuz hakkında bahsetmiş olabilir.
Genel olarak tüm bilgiler ise katılmıyorum. Coğrafi felsefe kısmı tartışılır. Ama bilginin bazı noktaları iyi değildir. Farkındalık her zaman mutluluk getirmez. Malesef hiçbirşeyden haberi olmayan insanlar bizden kat kat mutlular.

Ben de diğer taraftan bakarak en azından o çiğköfteciden başka bir şey almayacağımı düşünüp almıyorum :) ama bunu görmeyen adam o muazzam tadı tatmaya devam ediyor :D.
Örnek o hocam binbir tane örnek var da şimdi sayamayacağım burada. Noktayı anlamışsınızdır diye düşünüyorum.

Genel olarak tüm bilgiler ise katılmıyorum. Coğrafi felsefe kısmı tartışılır. Ama bilginin bazı noktaları iyi değildir. Farkındalık her zaman mutluluk getirmez. Maalesef hiçbir şeyden haberi olmayan insanlar bizden kat kat mutlular.

Örnek o hocam binbir tane örnek var da şimdi sayamayacağım burada. Noktayı anlamışsınızdır diye düşünüyorum.

Anladım :).

Genel olarak tüm bilgiler ise katılmıyorum. Coğrafi felsefe kısmı tartışılır. Ama bilginin bazı noktaları iyi değildir. Farkındalık her zaman mutluluk getirmez. Malesef hiçbirşeyden haberi olmayan insanlar bizden kat kat mutlular.

Saygı duyuyorum düşüncene 🙏

O olabilir. Ama onu saymıyoruz çünkü pek olası değil. Eninde sonunda sağlık sorunları yaşayacağız hepimiz. Yaşlılık denilen birşey var sonuçta.

Para önemsiz diyen kimse yoktur zaten. Paradan daha önemli şeyler vardır ama para da önemlidir. Ama işte fazla olunca sıkıcı olur. Olmasaydı zengin bazı insanlar neden intihar etsin ki?
İntihar eden zengin yok ki kardeş. :D Kim yalan bilgi veriyor acaba? Boş zamanlarında azıcık sıkıldın diye camdan mı atlayacaksın?

İntihar eden zengin yok ki kardeş. :D Kim yalan bilgi veriyor acaba? Boş zamanlarında azıcık sıkıldın diye camdan mı atlayacaksın?
Oyuncu ve ünlüler var bir sürü. Gidip araştır gör yalan bilginin kaynağını. Bunlar da evde makarna pişirmiyordu herhalde öğrenci evi gibi. Paraları pulları vardı. Sanki tüm zenginleri yakından tanıyorsun da bu bilgi yalan ya diye yanıt atıyorsun.

Oyuncu ve ünlüler var bir sürü. Gidip araştır gör yalan bilginin kaynağını. Bunlar da evde makarna pişirmiyordu herhalde öğrenci evi gibi. Paraları pulları vardı. Sanki tüm zenginleri yakından tanıyorsun da bu bilgi yalan ya diye yanıt atıyorsun.
O oyuncu ve ünlüler acaba paraları fazla diye mi intihar ediyor? Psikolojik hallerini düşünmeden bana burada "zengin ama intihar etti al sana kapak sjsj" deme.

Geri
Yukarı