FC 24 için 2 bin TL'ye gamepad önerisi

9. nesile karşı düşmanlık neden, her konuda.
Fiyatı pahalı ayrıca özellik ve kalite olarak geride kalıyor artı. 2 sene 9. nesil kullandım hala arada kullanırım ama bu attıklarımız hem bluetooth hemde 2.4G alıcısı varken ve kat ve kat daha kaliteli olup özellik sunarken 9. nesil geride kalıyor artık.

9. nesile karşı düşmanlık neden, her konuda.
Yahu kardeşim düşman değiliz, ama daha iyisi aynı fiyatken neden gidip daha kötüsünü alalım? Daha kötü dedim diye berbat demedim, mesela 8BitDo'ya şarj standı ve USB dahilken (adını unuttum) 9. Nesil'de sadece o paraya kol var.

Yahu kardeşim düşman değiliz, ama daha iyisi aynı fiyatken neden gidip daha kötüsünü alalım? Daha kötü dedim diye berbat demedim, mesela 8BitDo'ya şarj standı ve USB dahilken (adını unuttum) 9. Nesil'de sadece o paraya kol var.

8BitDo sevdiğim bir kol kötü asla diyemem ama her konuda ikisi karşılaştırılınca 9. nesili sanki Gamepower üretmiş gibi bir kusur bulup kötülüyorlar bireysel konuşmuyorum hocam üstünüze alınmayın genel bir şey bu.

Ayrıca bu at
8BitDo sevdiğim bir kol kötü asla diyemem ama her konuda ikisi karşılaştırılınca 9. nesili sanki Gamepower üretmiş gibi bir kusur bulup kötülüyorlar bireysel konuşmuyorum hocam üstünüze alınmayın genel bir şey bu.
Çünkü piyasaya sürüleli 4 sene oluyor haliyle yeni çıkan modellere karşı geride kalıyor. Bunu şey gibi düşün Iphone 11 ama 15 fiyatıyla satılıyor o yüzden kimse önermiyor yanda Xiaomi 14 ultra çıktı hocam yani 11 zamanında iyiydi.

Geri
Yukarı