FC 24 videodaki yere nasıl girilir?

Kuzait Askeri

Decipat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi kaleciyle teke tek kalmak istiyorum hareket çalışmak istiyorum. Nereden girebilirim buraya?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videodaki gibi kaleciyle teke tek kalmak istiyorum hareket çalışmak istiyorum. Nereden girebilirim buraya?
Bildiğimiz serbest antrenman değil mi hocam. Rakibi de kendi takımınızı da 1 kişi seçip ceza sahasının yakınında beklerseniz kaleci topu tutunca uzağa dikmiyor diye biliyorum

Galiba öyle de hocam oraya nasıl gideceğim oynamayı öğren kısmına baktım bulamadım da.
Ana menüde oynamayı öğren sekmesine tıklayınca alt sekmeler açılıyor. Siz tıklamamışsınız sanırım. Oradan antrenman arenasına basacaksınız hocam

Bu arada bu oyun Fifa 23, FC 24'te bu kombinasyon değişmiş olabilir. L1 R2, L2 R1 gibi farklı kombinasyonlar da deneyin.

Son düzenleme:
Ana menüde oynamayı öğren sekmesine tıklayınca alt sekmeler açılıyor. Siz tıklamamışsınız sanırım. Oradan antrenman arenasına basacaksınız hocam.

Teşekkürler hocam da bana sürekli oyunucuyu ekle çıkart döndür vs. yi gösteriyor. Daha sonrasında da oyuncuyu kendisi oynatıyor. Bunun bir ayarı var mı?

Ana menüde oynamayı öğren sekmesine tıklayınca alt sekmeler açılıyor. Siz tıklamamışsınız sanırım. Oradan antrenman arenasına basacaksınız hocam.

Bu arada bu oyun FIFA 23, FC 24'te bu kombinasyon değişmiş olabilir. L1 r2, L2 r1 gibi farklı kombinasyonlar da deneyin.

Onu biliyorum hocam sadece bu alana girmek istedim.

Teşekkürler hocam da bana sürekli oyunucuyu ekle çıkart döndür vs. yi gösteriyor. Daha sonrasında da oyuncuyu kendisi oynatıyor. Bunun bir ayarı var mı?

Onu biliyorum hocam sadece bu alana girmek istedim.
antrenman ayarlarında illa ki vardır hocam, ayarların tam isimlerini bilmiyorum.

Antrenmana ilk defa girdiğiniz için öğretiyor olabilir. Durdurma menüsünde köşe vuruşu, serbest vuruş, penaltı gibi seçeneklerden serbest antrenmanı seçin. Pes 2013de bile kişi sayısını ayarlayabiliyorduk, FC 24'te de vardır illa.

Antrenman ayarlarında illaki vardır hocam, ayarların tam isimlerini bilmiyorum.

Antrenmana ilk defa girdiğiniz için öğretiyor olabilir. Durdurma menüsünde köşe vuruşu, serbest vuruş, penaltı gibi seçeneklerden serbest antrenmanı seçin. PES 2013'te bile kişi sayısını ayarlayabiliyorduk, FC 24'te de vardır illa.

Çözdüm hocam teşekkürler.

Geri
Yukarı