FC 24 vs Mount & Blade 2: Bannerlord

the_darkeness

Decapat
Daha fazla  
Epic Games'te FIFA 24 300 TL'ye geliyor fakat Bannerlord ile FC24 arasında kaldım. Bannerlord'u biraz daha seviyorum ama FIFA 24 o kadar düşmüşken kacirmak da istemiyorum. Maalesef ikisini almam zor çünkü artı olarak RDR 2 ve GTA 5 de var sepetimde. Sizce hangi oyunu alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games'te FIFA 24 300 TL'ye geliyor fakat Bannerlord ile FC24 arasında kaldım. Bannerlord'u biraz daha seviyorum ama FIFA 24 o kadar düşmüşken kacirmak da istemiyorum. Maalesef ikisini almam zor çünkü artı olarak RDR 2 ve GTA 5 de var sepetimde. Sizce hangi oyunu alayım?
Valla fc24 10tl olsa almam,bilmiyorum ben fifayı sevemiyorum en azından pc de oynanacak gibi değil geçen senelerde aldım pişman oldum konsol akıcılığı yok,her gamepad de düzgün çalışmaz illa xbox veya ps 5 kolu ister diğer kollar için bi ton ayar yapman lazım.Bannerlord al 10 sene oyna 1k saat garanti oynarsın seviyorsan.

Fifayı hardcore oynayacak al ve tabi oynanışı da seviyorsan al. Ben en son fifa 12 oynadım ve o yıllarda bile oyun bana robotik gelmişti her şey yapay gibiydi ama yıl 2023 oldu fifa 23 de oynadım aradan 11 sene sonra oyun yine hala aynı robotiklik aynı yapaylık devam ediyor.
Pes her ne kadar 21 ile bitmiş olsa bile şuanki pes oyunu hariç ben pesin oynanışını ve doğallığını çok daha iyi buluyorum.
Bannerlord daha iyi bir seçim olacaktır.

Geri
Yukarı