FC Mobile 24 teknik direktör modu için taktikler

whylain

Femtopat
Daha fazla  
Hocam öncelikle bu konuyu neden açtığımı ve neden gerekli olduğunu yazayım. FIFA Mobile yani EA Sports mobil oyunu teknik direktör modu için taktik, oyuncu ve takım dizilişi hakkında bilgi almak ve bilgisi olmayanlar için rehber olmuş oluruz.

Sorunumla devam edelim; oyuna 2023'te başladım bu ay içinde teknik direktör modunu detaylıca oynamayı denedim ne yaparsam yapayım kadromda iyi, 4-3-3 atak diziliminde kendi taktiğim ile oynayarak efsane 3'e kadar çıkmayı başardım ve sonrasında sıralamaya girme umuduyla BlueStacks yükledim, otomatik olarak kendi ayarım ile açık bıraktım fakat Pro 1'e düşmüşüm. Oyunda şu anda topla oynama üstünlüğü ve kadro üstünlüğü bende fakat adam defansımın arkasına top atıyor anlık gelişiyor, ofsayt olmuyor ve gol yiyorum skor genellikle 5-1 4-1 bazen de 5-0 olacak şekilde bitiyor. sıralamaya bakıyorum teknik direktör modunda 80 genli takımla bile ilk 100 sıralamaya girmeyi başarmışlar araştırdım birçok taktik denedim fakat bunlar işe yaramadı eğer sıralamada olup bunu gören bir arkadaş var ise senden ricam yaptığınız başardığınız taktiği veya tecrübeyi bize anlatabilir misin?

(Rica ediyorum Google'dan YouTube'dan izlediğiniz taktikleri değil işe yarayan dizilimi ve taktiği bize atarsanız çok iyi olur.)

Dosya Ekleri

• 76 gen.png
    76 gen.png
    634,1 KB · Görüntüleme: 188
  • 105.png
    105.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 171
  • BENİ MLKADRO.png
    BENİ MLKADRO.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 193
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular