FC24 vs eFootball24

lwerqsnnq7

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Tulpar T5 v23.1.2
Meslek
ÖGG
Arkadaşlar merhaba. Klasik bir FIFA vs pes konusudur. İkisini de oynadım. FIFA'da oyuncular gerçekten buz pateninde kayıyormuş hissi var ve yarım saniyede topu 360 derece döndürebiliyor. Yapay zekası gerçekten çok kötü. Pes oynuyorum. FIFA'nın yanında biraz daha basit içerik anlamda çok kısıtlı. Kendi görüşlerimce, Online olarak pes, kariyer modu ve teknik direktör modu için FIFA diyorum. Yani offline mod için. Sizin görüşleriniz neler arkadaşlar çok merak ediyorum. Bu arada FIFA son zamanlarda beni çok kanser etmeye başladı. Oyuncular defans yapamıyor. Ayarlamama rağmen adamları izliyorlar. Otomatik top çalmadan bahsetmiyorum. Pes'te bu sorunu yaşamıyorum. Oyuncular gerçekten çok güzel top çalıyor ve yenilince sinirlenmiyorum. FIFA'da çok sinirleniyorum. Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Görüşlerinizi çok merak ediyorum. Teşekkürler.

Dediğiniz gibi FIFA Online için fazla kanser bir oyun ama FIFA'daki skiller, farklı şut teknikleri falan arkadaş ortamında oynanacaksa kendine çekiyor insanı.

eFootball24 mobil değil mi? Yani PC'den falanda oynanıyor ama orjinalinde mobil grafiklerinde ve oynanışında bir oyun.

Arkadaşlar merhaba. Klasik bir FIFA vs pes konusudur. İkisini de oynadım. FIFA'da oyuncular gerçekten buz pateninde kayıyormuş hissi var ve yarım saniyede topu 360 derece döndürebiliyor. Yapay zekası gerçekten çok kötü. Pes oynuyorum. FIFA'nın yanında biraz daha basit içerik anlamda çok kısıtlı. Kendi görüşlerimce, Online olarak pes, kariyer modu ve teknik direktör modu için FIFA diyorum. Yani offline mod için. Sizin görüşleriniz neler arkadaşlar çok merak ediyorum. Bu arada FIFA son zamanlarda beni çok kanser etmeye başladı. Oyuncular defans yapamıyor. Ayarlamama rağmen adamları izliyorlar. Otomatik top çalmadan bahsetmiyorum. Pes'te bu sorunu yaşamıyorum. Oyuncular gerçekten çok güzel top çalıyor ve yenilince sinirlenmiyorum. FIFA'da çok sinirleniyorum. Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Görüşlerinizi çok merak ediyorum. Teşekkürler.

PES 2021'den sonra bozuldu. Şu an FIFA daha iyi. Ama mobilde ise Pes'e rakip tanımam.

FC24 güzel ama çok kanser ediyor. Online olarak sizce FC24 mü eFootball mi arkadaşlar?

eFootball24 mobil değil mi? Yani PC'den falanda oynanıyor ama orijinalinde mobil grafiklerinde ve oynanışında bir oyun.

Mobilde de var ama PC ile mobil bağlanmıyor. Ayri ayrı oynuyorsun dostum.

Yeni futbol oyunu gelecek gibi seneye. Yanlış hatırlamıyorsam 2 yeni futbol oyunu görebiliriz seneye.

Goals ve uft gelecek.

Geri
Yukarı