FC24'te banka yüzünden ban yemek

fatalerror00

Centipat
Daha fazla  
Xbox Series X'te FC24 satın aldım. Daha satın alımın üstünden 1 gün geçmeden ban yedim. Oyunu satın aldığım karttan daha para gitmedi blokeli tutar olarak gözüküyor fakat ben oyunu oynayabildim. Microsoft Store'da da oyuna sahibim gibi gözüküyor fakat oyundan ban yedim. Ban sebebine mailden baktığımda satış sözleşmesini ihlal ettiğim yazıyor. Acaba bankadan para blokesi kalktığında banım kalkar mı? Ve ben bu durumla alakalı EA destek ticketı oluşturdum fakat Microsoft'tan da açmam gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her ihtimale karşın Microsoft'tan da açmanı öneririm birisi dönmezse birisi döner

Şu an para blokesi de kalktı parayı çektiler hesaptan fakat Satış sözleşmesi ihlali muhabbeti nedir anlamadım transfer bile yapmamıştım daha kiralık oyuncularla rivals kastım dün. Bugün girerken sokmadı oyuna

Merhaba ayni durumu bir arkadasimda yasadi ve oyunu aldi ban yedi direkt tekrar aldi tekrar ban yedi hemen. Siz cozumunu bulabildinizmi

Merhaba ayni durumu bir arkadasimda yasadi ve oyunu aldi ban yedi direkt tekrar aldi tekrar ban yedi hemen. Siz cozumunu bulabildinizmi

Ban yedikten sonra yan bir Microsoft hesabıyla tekrar Xbox'a bağladım o hesabım da ban yedi ben de sıfırdan bir Microsoft hesabı açarak Xbox'a bağladım ve oyunu tekrar satın aldım(Eğer Xbox'ta yaşadıysanız problemi 15 gün geçmeden veya oyunda yüksek bir saat oynamanız yoksa iade ediyorsunuz ve hızlı bir şekilde sonuçlanıyor iade süreciniz oyunu iade edebilirsiniz.). Ben oyunu iade edip sıfırdan kurduğum yeni Microsoft hesabına tekrardan satın aldım fakat bu sefer paranın blokesinin kalkmasını bekledim bankam tarafından. O süre zarfında hiç FC24'e girmedim daha sonra paranın blokesi birkaç gün içinde kalkınca oyuna girdim. 1 ay olmuş konuyu açalı hâla ban yemedim şu anlık. Zaten banlanmalık bir durum varsa ihlalden ötürü bu genelde 1-2 gün içinde sonuçlayıp hemen banlıyorlar. Bu saatten sonra aynı konudan ban yemem muhtemelen.

Ban yedikten sonra yan bir Microsoft hesabıyla tekrar Xbox'a bağladım o hesabım da ban yedi ben de sıfırdan bir Microsoft hesabı açarak Xbox'a bağladım ve oyunu tekrar satın aldım(eğer Xbox'ta yaşadıysanız problemi 15 gün geçmeden veya oyunda yüksek bir saat oynamanız yoksa iade ediyorsunuz ve hızlı bir şekilde sonuçlanıyor iade süreciniz oyunu iade edebilirsiniz.). Ben oyunu iade edip sıfırdan kurduğum yeni Microsoft hesabına tekrardan satın aldım fakat bu sefer paranın blokesinin kalkmasını bekledim bankam tarafından. O süre zarfında hiç FC24'e girmedim daha sonra paranın blokesi birkaç gün içinde kalkınca oyuna girdim. 1 ay olmuş konuyu açalı hâla ban yemedim şu anlık. Zaten banlanmalık bir durum varsa ihlalden ötürü bu genelde 1-2 gün içinde sonuçlayıp hemen banlıyorlar. Bu saatten sonra aynı konudan ban yemem muhtemelen.

Hocam biz Epic Games ustunden aldik 2 kez aldik hemen ban yedik. Sizce ne yapmaliyiz.

Hocam biz Epic Games ustunden aldik 2 kez aldik hemen ban yedik. Sizce ne yapmaliyiz.
Eğer sorununuz benle aynıysa satış ihlali hatası veriyorsa oyun açılırken şöyle yapın ;
önce oyunu satın alın bankada paranız blokeli gözükecek (bazı bankalarda bloke olmuyor bu arada başka banka şansınız varsa özellikle ziraatte böyle bir durum yok diye biliyorum.) neyse eğer blokeli gözükürse paranız o para çekilene kadar bloke tutarı kalkana kadar oyuna girmeyin yaklaşık 3-4 gün sürüyor. para bankadan çekilince bloke tutarı kalkınca oyuna girin sorununuz çözülebilir. Benim bu şekilde çözüldü

Yeni konular

Geri
Yukarı