Fedora Mint vs Manjaro

m19kng

Hectopat
Daha fazla  
Bir Ubuntu kullandım ama Ubuntu'yu beğenemedim şu an aklımda Fedora Mint ve de Manjaro var hangisi mantıklı?

Son düzenleme:
Fedora kullanmanızı tavsiye ederim, başlangıç için iyi gider. Ancak Manjaro veya Mint yerine Endavour/Arco veya LMDE öneririm. Çünkü Manjaro biraz bloated halde ve bazı sorunları var halen, Mint'i ise libsnapd paketinden ve Ubuntu tabanlı olmasından dolayı önermiyorum açıkçası.

Fedora kullanmanızı tavsiye ederim, başlangıç için iyi gider. Ancak Manjaro veya Mint yerine Endavour/Arco veya LMDE öneririm. Çünkü Manjaro biraz bloated halde ve bazı sorunları var halen, Mint'i ise libsnapd paketinden ve Ubuntu tabanlı olmasından dolayı önermiyorum açıkçası.
hocam peki googleda archman diye bir dağıtım buldum türk yapımıymış iyimidir sizce

Hocam peki Google'da Archman diye bir dağıtım buldum Türk yapımıymış, iyi midir sizce?
Olabilir, Yusuf İpek bu dağıtımın incelemesini yapmıştı; isterseniz izleyip karar verin. Ancak tavsiyem Arch tabanlı olarak Saf Arch, Arco, Artix veya Endavour kullanmanız yönünde.
İnceleme videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı