Fedora Workstation kurulurken "start_image() returned unsupported" hatası

Fueren

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel© Core™ i7-4510U CPU @ 2.00GHz × 2
Ekran kartı: NVIDIA Geforce 840M
İşletim Sistemi: Arch Linux
Masaüstü Ortamı: Gnome 46.1
Laptop modeli: ASUS X555LN
Meslek
Öğrenci
Fedora'nın kendi aracını denedim, balenaEtcher denedim, etchdroid denedim ama her seferinde bir hata alıyorum. Ventoy denediğimde ya Fedora logosu gelip anında ekran kapanıyor ya da Fedora logosu geliyor, ekran kapanıyor ardından açılıp donuyor.
VideoCapture_20240324-181332.jpg

İnvalid image.
Failed to read header: Unsupported.
Failed to load image: Unsupported.
start_image() returned unsupported.

@Kernelginar hocam yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirdiğiniz Fedora imajının kendisinde sorun olması ihtimaline karşın dosyayı yeniden indirip yazdırmayı denediniz mi?

İndirdiğiniz Fedora imajının kendisinde sorun olması ihtimaline karşın dosyayı yeniden indirip yazdırmayı denediniz mi?

Her seferinde en baştan indirip SHA 256 değerini kontrol ettim.

Ekranda görünen hata Plymouth kaynaklı gibi duruyor. Bu hata ekranı geldiğinde ESC tuşuna bastığınızda herhangi bir değişiklik oluyor mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir paketten kaynaklıymış sanırım Boot etmeme sorunu. Hangi Fedora sürümünü deniyorsunuz?

Fedora workstation 39

Daha eski bir sürümü Boot etmeyi deneyin isterseniz veya Fedora Spinlerini deneyebilirsiniz.

Burada Fedora Everything var. 600 MB dosya boyutu ve kurulum anında internete bağlı olmanız gerekiyor. Kuracağınız yazılımları kendiniz seçiyorsunuz.

Daha eski bir sürümü Boot etmeyi deneyin isterseniz veya Fedora Spinlerini deneyebilirsiniz.

Burada Fedora Everything var. 600 MB dosya boyutu ve kurulum anında internete bağlı olmanız gerekiyor. Kuracağınız yazılımları kendiniz seçiyorsunuz.

Fedora 38 denedim yine aynı hatayı alıyorum.

Geri
Yukarı