Felicon Mini klavye alınır mı?

Bütçe
500
Hayatımda hiç bilek destekli klavye kullanmadım alışkınım. Halihazırda normal bir klavyem var fakat bozulmaya başladı ve tam olarak bozulmadan değiştirmek istiyorum ve bu tarz klavyelere heves ettim o yüzden ama önerin için teşekkürler.
Kaliteli değiller görünümleri iyi. Bütçe artarsa Anne Pro 2 gibi modeller var.

Kaliteli değiller görünümleri iyi. Bütçe artarsa Anne Pro 2 gibi modeller var.

Maksimum 500 TL ve yakın fiyatlarda bir bütçem var. Kalite açısından beni kaç sene götürür bu tarz bir klavye? Yaklaşık 2 senedir Trust GXT 890 kullanıyorum.

Geç saatlerde mekanik klavye kullanmak daha sıkıntı olmayacak mıdır? Özellikle Blue Switch.
Yine de dediğim gibi K565R-1 almanız en iyisi. İndirimde şu anda.

Attığınız Blue Switch ondan öyle dedim.

Maksimum 500 TL ve yakın fiyatlarda bir bütçem var. Kalite açısından beni kaç sene götürür bu tarz bir klavye? Yaklaşık 2 senedir Trust GXT 890 kullanıyorum.

Attığınız Blue Switch ondan öyle dedim.
Attığım klavyeyi al ozaman. Mk22 modelini.

1 yıla yaklaşmadan algılamama sorunu yaşarsınız büyük ihtimal.
Hayır. Daha uzun gidecektir.

Merhaba. Bir süredir klavye arayışındayım ve Felicon Mini %60 RGB Oyun Klavyesi bu modeli buldum. Hem fiyatı uygun hem de brown Switch. Sizce alınır mı? Switch markasını bulamadım fakat pek pişman olan yok. Ayrıyeten böyle bir klavye daha var. Ziyou Lang T60 %60 Oyun Klavyesi sizce bu nasıldır?

En azından Switch markası bilinen bir marka ve özellikleri iyi.
İçinden yedek switch de çıkıyor, bir süredir kullanıyorum çok memnunum.

En azından Switch markası bilinen bir marka ve özellikleri iyi.
İçinden yedek Switch de çıkıyor, bir süredir kullanıyorum çok memnunum.

Hocam peki aldığınız linki atabilir misiniz? Ayrıyeten bu klavyenin Switch'leri lehimli mi yoksa lehimsiz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı