Felicon Mini klavye alınır mı?

Bütçe
500
Hocam peki aldığınız linki atabilir misiniz? Ayrıyeten bu klavyenin Switch'leri lehimli mi yoksa lehimsiz mi?
Switcheri lehimli bu yüzden biraz eksi yönü var hot swappable almak her zaman daha avantajlıdır benim gözümde

Edit; Yazım yanlışı olmuş lehimli ise olacak.

Son düzenleme:
Switcheri lehimli bu yüzden biraz eksi yönü var hot swappable almak her zaman daha avantajlıdır benim gözümde.

1667760578033.png

Hocam arkadaşın attığı hot-swappable araştırınca öğrendim. Sanırım indirimleri bekleyip bunu alacağım. Destek olan herkese çok teşekkür ederim.

Hocam peki aldığınız linki atabilir misiniz? Ayrıyeten bu klavyenin Switch'leri lehimli mi yoksa lehimsiz mi?

Lehimli değil, istediğiniz gibi çıkartabilir ve istediğiniz şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz. Destek ayaklarını satıcı yağlıyor ondan dolayı gıcırdama da yok.

Fiyatı biraz artmış, ama kaliteli bir ürün.

@Wnairz bir bilgi daha vermem gerek, 8 TL verip Amazon Prime alırsanız kargo bedavaya geliyor bilmiyor iseniz öyle satın alım yapın daha uyguna gelir.

@Wnairz bir bilgi daha vermem gerek, 8 TL verip Amazon Prime alırsanız kargo bedavaya geliyor bilmiyor iseniz öyle satın alım yapın daha uyguna gelir.

Biliyorum kullanıyorum Prime teşekkürler söylediğiniz için. Peki iki şey daha soracağım bu 550 TL + 108 TL vergiyi ödedikten sonra ek olarak herhangi bir ücret ödememe gerek kalmıyor değil mi? Ürün kaç günde geliyor?

Biliyorum kullanıyorum Prime teşekkürler söylediğiniz için. Peki iki şey daha soracağım bu 550 TL + 108 TL vergiyi ödedikten sonra ek olarak herhangi bir ücret ödememe gerek kalmıyor değil mi? Ürün kaç günde geliyor?

Aldığım günden 16 gün sonra kapıma geldi, ve evet herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor.

Geri
Yukarı