Felicon Mini klavye alınır mı?

Bütçe
500
Merhaba. Bir süredir klavye arayışındayım ve Felicon Mini %60 RGB Oyun Klavyesi bu modeli buldum. Hem fiyatı uygun hem de brown Switch. Sizce alınır mı? Switch markasını bulamadım fakat pek pişman olan yok. Ayrıyeten böyle bir klavye daha var. Ziyou Lang T60 %60 Oyun Klavyesi sizce bu nasıldır?

Mini klavye pek önermem, bilek desteği olmadığı için bileğini ağrıtabilir. Görsel olarak güzel ama uzun kullanımda bilek ağrısı yapıyor.

Switch markalarını biliyor musunuz?
ZIYOULANG T60 hakkında bilgim yok, ama yakın fiyattaki Magic Refiner MK22 BSUN switch kullanıyor.

Mini klavye pek önermem, bilek desteği olmadığı için bileğini ağrıtabilir. Görsel olarak güzel ama uzun kullanımda bilek ağrısı yapıyor.

Hayatımda hiç bilek destekli klavye kullanmadım alışkınım. Halihazırda normal bir klavyem var fakat bozulmaya başladı ve tam olarak bozulmadan değiştirmek istiyorum ve bu tarz klavyelere heves ettim o yüzden ama önerin için teşekkürler.

Hayatımda hiç bilek destekli klavye kullanmadım alışkınım. Halihazırda normal bir klavyem var fakat bozulmaya başladı ve tam olarak bozulmadan değiştirmek istiyorum ve bu tarz klavyelere heves ettim o yüzden ama önerin için teşekkürler.
Bu bütçede alabileceğin mekanik klavyeler de fazla uzun ömürlü olmayacaktır. İllaki %60 istemiyorsan bunun fiyatı gayet iyi şu anda:

Bu bütçede alabileceğin mekanik klavyeler de fazla uzun ömürlü olmayacaktır. İllaki %60 istemiyorsan bunun fiyatı gayet iyi şu anda:

Geç saatlerde klavye kullandığım için özellikle Red veya Blue switch istiyorum.

Geri
Yukarı