Çözüldü Femboy nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sammy Winchester

Hectopat
Daha fazla  
Bu kelimeye çok rastlıyorum şu sıralar, femboy nedir? Google'a arattım ama hiçbir şey anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilinçli bir şekilde kadınlaşmaya, güzelleşmeye çalışan, pasif olma ağırlıklı, homoseksüel eğilimli erkek.
Kimse seçmiyor cinsel yönelimini zaten, cinsel tercih değil yönelim.
Biyoloji diye bir sey var bilmem bilir misiniz? Ne yoneliminden bahsediyorsun sen? Zaten bircok doktor da bu sacma yonelimlerin hastalik oldugunu teshis etti. Hormonlariniz duzgun calismiyor iste durum bu.

Kimse seçmiyor cinsel yönelimini zaten, cinsel tercih değil yönelim.

Tüm yorumları okudum, belirtmek isterim... Lütfen cevap yazmayın, sadece duruma ek getiriyorum o kadar. Yönelimler hormonlar vb.nin dışında farklılık gösterebilir doğrudur aslında tek başına hormon bile yönelim değiştirecek değil kolay kolay, sadece o yöndeki sorunlarından dolayı ters bir etki olabilir. Fakat S. Freud'un belirttiği gibi böyle şeyler hastalık olarak nitelendirilemez bilakis değişmesi de mümkündür eğer ki belli yaştan önce müdahale etme imkanı bulunduysa. Lütfen şu yoruma bir kere oturup araştırmamış sosyal medya insanları cevap vermesin, bilerek oluşan bir tercih demiyorum veya doğuştan da demiyorum, sebeplerinden biri de maalesef belli yaş aralıklarında yaşanan travmalar, olaylar vb.ler. Bunların üstesinden gelmek çok zor olabilir fakat imkansız değil. İyi forumlar dilerim.

Tüm yorumları okudum, belirtmek isterim... Lütfen cevap yazmayın, sadece duruma ek getiriyorum o kadar. Yönelimler hormonlar vb.nin dışında farklılık gösterebilir doğrudur aslında tek başına hormon bile yönelim değiştirecek değil kolay kolay, sadece o yöndeki sorunlarından dolayı ters bir etki olabilir. Fakat S. Freud'un belirttiği gibi böyle şeyler hastalık olarak nitelendirilemez bilakis değişmesi de mümkündür eğer ki belli yaştan önce müdahale etme imkanı bulunduysa. Lütfen şu yoruma bir kere oturup araştırmamış sosyal medya insanları cevap vermesin, bilerek oluşan bir tercih demiyorum veya doğuştan da demiyorum, sebeplerinden biri de maalesef belli yaş aralıklarında yaşanan travmalar, olaylar vb.ler. Bunların üstesinden gelmek çok zor olabilir fakat imkansız değil. İyi forumlar dilerim.
Freud dan ironik olmayarak alıntı mı yaptın cidden?

Cinsel tercih ile yonelim arasinda ne fark var? Bilmedigim icin soruyorum.

Bu bir "tercih" degil anlaminda mi yazdin?
Politik dogruculuk iste bildiginiz zirva hocam. Bu tarz nuanslar uzerinden (aslinda farki yok kelimelerin) magduriyet ve bos populizm yaratiyorlar. Ayrica genclere disiplinsizlik ve bosluktan cinsiyetleri disinda baska amac kalmamis.
Burası facebook değil.
Tamam neresi burasi? Entel ve ust insanlarin doldurdugu bir platform mu? Yoksa ezbere uc bes kelime edip Jahrein gibi bos populistlerin muridi olan genc surusunden mi olusuyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı