Çözüldü Femboy nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sammy Winchester

Hectopat
Daha fazla  
Bu kelimeye çok rastlıyorum şu sıralar, femboy nedir? Google'a arattım ama hiçbir şey anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilinçli bir şekilde kadınlaşmaya, güzelleşmeye çalışan, pasif olma ağırlıklı, homoseksüel eğilimli erkek.
Bu kelimeye çok rastlıyorum şu sıralar, femboy nedir? Google'a arattım ama hiçbir şey anlamadım.

Yani biz o bireyleri zaten homosexual sınıfında sınıflandırırken böyle bir şeyin ortaya çıkması saçmalık gibi, hadi tam ismiyle trans bireyler diyelim toplumda böyle tür cinsel eğilimi olan insanlarda mevcuttur, yani zaten dünya'da shamale veyahüt trans seçilimi olarak bilinirken ortaya böyle saçma bir şeyin çıkması tuhaf yani ya trans bir bireysindir veya değilsindir bu kadar, ne için insanlar farklılık olması için yeni şeyler türetiyorlar anlayamıyorum ayrıyeten cevaplarda birkaç homofobik ayı arkadaşa rastladım haberleri olsun 2.dünya savaşı biteli yıllar oluyor artık global ve savaşların orta da 1 yıldan fazla sürmediği toplumlar halinde yaşıyoruz... Kurtulun bu kafadan.
Yakında orta da o mucize olan safsatalara Inanan'da kalmayacak.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı