Feminist olan birini nereye ihbar edebilirim?

Millet başkalarına ana bacı sövünce de kimse alınmasın o zaman kardeşim öyle iş mi var? Nasıl olsa görmeyecekmişiz ne kadar bomboş düşünce.
Böyle insanlarla uğraşmaya değmez benim demek istediğim. Çok bir ceza alacağına veya aldığı cezanın onu caydıracağına inanıyorsanız siz daha bu ülkede yenisiniz demektir.

Hiçbir şey yapmazsan ileride olan onlara değil sana olacak yahudiler gibi sabuna çevrilince.

Salın hocam onları. Denemeye kalkışamazlar bile. Dünyada bile daha tam onaylanmamış bir yöntemi kendileri uygulayacak, ha! Sıkıyorsa yapsınlar, hodri meydan!
Ya şu TikTok'a 15 veya 13 yaş sınırı getirilmeli, arkaya dans eden birkaç kadın koyup kendini LGBT bireyi gibi gösterip Hristiyan gibi gösterip ve erkeklerin ölmesini isteyen bir kişinin kullandığı uygulamadan ne beklenebilir ki?

Erkekler sosyal medyada cinsiyetçilik yapıp "kadınlar ölsün!" gibi ifadeler kullansalardı eminim ki çok büyük ceza olacaktı. Neyse biz neden yaşıyoruz ki. Erkek olarak doğduğum için tüm kadınlardan özür diliyorum.

İşte bende bunu söylüyorum. Erkek ya da kadın olmayı biz seçmiyoruz ve sonuçunda bize hakaret ediyorlar belki de Türkiye'de en az bir kişi bu yüzden intihar etmiştir.

Salın hocam onları. Denemeye kalkışamazlar bile. Dünyada bile daha tam onaylanmamış bir yöntemi kendileri uygulayacak, ha! Sıkıyorsa yapsınlar, hodri meydan!
Ya şu TikTok'a 15 veya 13 yaş sınırı getirilmeli, arkaya dans eden birkaç kadın koyup kendini LGBT bireyi gibi gösterip Hristiyan gibi gösterip ve erkeklerin ölmesini isteyen bir kişinin kullandığı uygulamadan ne beklenebilir ki?
Hocam sırf şu tiktokdaki aptal kitle yüzünden uygulumayı sileli 1 aya yakın oluyor.

Böyle insanlarla uğraşmaya değmez benim demek istediğim. Çok bir ceza alacağına veya aldığı cezanın onu caydıracağına inanıyorsanız siz daha bu ülkede yenisiniz demektir.
Millet ne suçlar işleyip ceza bile almıyor.ben en azından ortaya bir tepki konulması hiç olmasa bile göz korkutulmasından bahsediyorum.

Geri
Yukarı