Yabancı birisini nasıl ihbar edebilirim?

mikroyumuşak

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sinop
Daha fazla  
Bahsettiğim kişi Türkiye'de değil ve burada anlatamacayağım çok büyük bir suç işliyor. Discord'ta arkadaşımın fotoğrafını istedi diyerek kendisiyle iletişime geçtim ancak geçmez olaydım. Acilen ihbar etmem lazım.

Evet ihbar edeceğim çünkü yaptığı şuç çocuklara yönelik.

Fotoğraf istedi diye değil çok büyük bir suç burada anlatırsam sonum iyi olmayacak çünkü.

Bahsettiğim kişi Türkiye'de değil ve burada anlatamacayağım çok büyük bir suç işliyor. Discord'ta arkadaşımın fotoğrafını istedi diyerek kendisiyle iletişime geçtim ancak geçmez olaydım. Acilen ihbar etmem lazım.

Fotoğraf istedi diye değil çok büyük bir suç burada anlatırsam sonum iyi olmayacak çünkü.
Çok büyük suçsa direkt arayın 112'yi. En kötü nereye ihbar etmenizi söylerler.

Bahsettiğim kişi Türkiye'de değil ve burada anlatamacayağım çok büyük bir suç işliyor. Discord'da arkadaşımın fotoğrafını istedi diyerek kendisiyle iletişime geçtim ancak geçmez olaydım. Acilen ihbar etmem lazım.

CİMER'e ayrıntılı anlat her soruna bakıyorlar şu ana kadar hiçbir sorunuma geri dönüş yapmadıklarını görmedim.

Çok büyük suçsa direkt arayın 112'yi. En kötü nereye ihbar etmenizi söylerler.
112'yi arayamam yaşım küçük. Bana da teklif etti yaptığı suçu.

CİMER'e ayrıntılı anlat her soruna bakıyorlar şu ana kadar hiçbir sorunuma geri dönüş yapmadıklarını görmedim.
Çocukların özel fotoğraflarını paylaşıyor.

Başta inanmamıştım ama bana milyar tane kanıt attı.

Bahsettiğim kişi Türkiye'de değil ve burada anlatamacayağım çok büyük bir suç işliyor. Discord'da arkadaşımın fotoğrafını istedi diyerek kendisiyle iletişime geçtim ancak geçmez olaydım. Acilen ihbar etmem lazım.

Yurt dışında yaşayan herhangi birisine Türkiye içerisinde cezai yaptırımının uygulanması zor diye biliyorum.
Fakat Discord üzerinden kural ihlali olan mesajları burada talep açarak kullanıcının platformdan uzaklaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
https://support.discord.com/hc/tr/requests/new

112'yi arayamam yaşım küçük. Bana da teklif etti yaptığı suçu.

Çocukların özel fotoğraflarını paylaşıyor.

Başta inanmamıştım ama bana milyar tane kanıt attı.

Ettiği teklifi ekran görüntüsü al CİMER'in yaş sınırı var mı bilmiyorum lakin ihbar etmeyi dene.

Geri
Yukarı