Feministler kadın erkek eşitliğini savunmaz

Video konu başlığında da vardı izledim, gerçekten büyük terbiyesizlik, prim için yapılmadıysa bir şey bilmiyorum.

Zaten TikTok videosu TikTok'da video çekmek için yapıyor ve bunu normal bir şey gibi görüyor insanların içinde yapıyor.

Zaten TikTok videosu TikTok'da video çekmek için yapıyor ve bunu normal bir şey gibi görüyor insanların içinde yapıyor.
Aklıma coronavirüs challange diye klozeti elleyenler geldi, adamın olaya tepkisizliği adamın taciz edilmesi vs. adamla empati kurunca çok kötü oluyorum şahsen. (Karım eşim çocuklarım olsa sabrım böyle sınansa kötü hissederdim açıkçası)

Aklıma coronavirüs challange diye klozeti elleyenler geldi, adamın olaya tepkisizliği adamın taciz edilmesi vs. adamla empati kurunca çok kötü oluyorum şahsen.

Şahsen böyle bir olay yaşadığım için benim sinirimi daha çok bozuyor. 13 yaşında falan benden 3 yaş kardeşim gibi gördüğüm küçücük bir kız çocuğu ailesinden nasıl öğrenmişse artık. Arkadaşlarıma benim hakkımda keşke onun ile evlensek gibi(tabii çok daha erotik ve sapıkça) şeyler söylüyor arkadaşlarım da dalga geçiyordu. Anlatamayacağım derecede ağır erotik tacizlerde bulunuyordu ben de arkadaşlarım benimle dalga geçince tranva falan yaşayıp dışarı çıkmıyordum aynı mahallede yaşadığımız için ne zaman dışarı çıksam böyle olaylar yaşıyordum 2 yıl boyunca dışarı sadece markete çıktığımı hatırlıyorum sırf böyle olaylar yaşamamak için dışarı çıkmıyordum sonra asosyal oldum. taşındık büyüdüm gülüp geçiyordum artık falan ama bu seferde evi sevdiğim için dışarı çıkmıyorum pek.

Nafaka vermenin neresi saçma?

@Conficker Belasi Niye kızgın attın bari bir açıklama yap. Biliyorum canice ve kötü bir şey ama senin hayatını zehir ediyor, köle oluyorsun. Tabi bir de şu erkeklerin sözde "adam"lığı da var o yüzden de oluyor böyle olaylar, hatta çoğu böyle.

Boş topluluk. Özelikle Türkiye'deki feministler daha boş.

Bunlara Feminazi denir. Feministler yok denecek kadar azdır. Kırsal alanda yaşamanızı öneririm.

Zaten feminizmin amacı kadınları savunmak, neden erkeği savunsunlar ki ? Erkeğin erkeğe uyguladığı şiddeti ele alıp ''Erkek erkeğe şiddet uyguluyor/öldürüyor, eril şiddet'' diyorlar, kadın kadını dövünce veya öldürünce de umurlarında olmuyor, kadın erkeği öldürünce/öldürtünce de nefsi müdafaa yada hak etmiş oluyor, anca erkeğin kadını öldürmesinden besleniyorlar. Erkek şiddeti ve kadın cinayeti tabiri zaten cinsiyetçi bir söylem. Şiddetin dini, ırkı, cinsiyeti olmaz. Toplumdaki kadınların bir çoğunun erkek düşmanı ve lezbiyen olduğunu düşünüyorum. Bazılarının da tabi kuyruk acısı var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…