Feministler kadın erkek eşitliğini savunmaz

Var bu arada. :D Tam tersi arkadaşlarına geçen kız ile yemeğe gittik hesabı ona ödettim diye anlatan ve bunu iyi bir şey gibi anlatan erkekler de tanıdım ve biliyor musun bu çocuk kızlar tarafından sevilen bir çocuktu anlayamıyorum nedeniniö :D
Bak işte bu çok ilginç, bana kalırsa her yerde Alman usülü yapılmalı :D

Zaten siz çok işbirlikçisiniz çok yardımcı oluyorsunuz bu konuda, çok teşekkür ederiz şahsen :'))
Ne alakası var erkeklerden nasıl bir yardım bekliyorsunuz spor alanında veya diğer alanlarda ne tarz bir yardım beklentiniz var acaba merak ettim mesela ortaokulda ben hep sınıftaki kızlarla basketbol oynardım yani buda bir nevi işbirlik değil midir?

Sonuç olarak: Ben bu konudan küçük bir yaştaki dostunuz olarak ne kadar acılar görmüş haberdar olursam olayım, onun hem erkek hem de kadın şeklinde yaşanmış olduğunu, cinsiyetçiliğin yok en fazla kadını en fazla erkeği olmadığını, ve en önemlisi erkekleri kötü kadınları yüceltmenin de saçmalık olduğunu, kadınlarımızın ve erkeklerimizin istedikleri sporu yapabildikleri, istedikleri yerlere gidip istedikleri şeyleri yadırganmadan yapabildikleri bir ülke geleceği diliyorum.

Not: ailemde ve çevremde duyduğum kötü anıların nefretiyle geldim fakat o olayların erkek versiyonlarını da gördüm, bu ülkeye en önce adalet gelmeli arkadaşlar, kadını erkeği olmadan.

Bak işte bu çok ilginç, bana kalırsa her yerde alman usülü yapılmalı :D

Katılıyorum veya en kötü kızı sen davet ediyorsundur ve ilk buluşmanız değildir dersinki ben davet ettim bu seferlik ben ödeyeyim bir daha ki sefere senin istediğin bir yere gideriz sen ödersin böylelikle iyi bir şeye vesile olur. :D

Ne alakası var erkeklerden nasıl bir yardım bekliyorsunuz spor alanında veya diğer alanlarda ne tarz bir yardım beklentiniz var acaba merak ettim mesela ortaokulda ben hep sınıftaki kızlarla basketbol oynardım yani buda bir nevi işbirlik değil midir?
Yok canım ne münasebet ben yardım beklemiyorum sadece benimle öbür takım arkadaşlarına davrandığı gibi davranması yeterli. Örneğin Mahmut'a erkek olduğu için normal bir takım arkadaşı gibi davranıyorsa bana da sırf kadınım diye başka davranmamalı, normal Mahmut'a davrandığı gibi davranmalı.
Katılıyorum veya en kötü kızı sen davet ediyorsundur ve ilk buluşmanız değildir dersinki ben davet ettim bu seferlik ben ödeyeyim bir daha ki sefere senin istediğin bir yere gideriz sen ödersin böylelikle iyi bir şeye vesile olur. :D
Aynen öyle! eğer sağlıklı bir kadınsa çok rahat kabul eder bu isteği.

Çocuğu olmasa da mantıksız ki, 40 yaşında kadını "evlen hayatın kurtulur!" diye çöpçatanlar hayatını karartmış, kadının hayatını babasının kız olduğu için ona nefretle bakan gözleri karar vermiş, kadını küçük yaşta "kadın O, erkeğine köle olacak yaşamını öyle devam ettirecek!" diye belirliyorlar, kadına küçük yaşta öğretilen tek şey yemek yapmak çamaşır çitilemek, 40 yaşından sonra nasır tutmuş eliyle onu yapabileceğini de zannetmiyorum zaten. Ha ama eşi eğer bunların bilincinde mantıklı ve maddi durumunda nafaka verebilecek değilse insan olur onu devletin bakması için güzel bir yere yerleştirmeye çalışır.

Sırf okulda futbol oynuyorum diye yemediğim bağırtı kalmadı affedersiniz, insan muamelesi yapmıyorlar, krampon aldım diye kadından sayılmıyorum?

Hatta kızlarla basketbolu geçtim futbol bile oynardık kendi aramızda sınıf olarak sizin nesil TikTok'çu olduğu için bizden farklı olabilir ama hatta kızlara çoğu zaman Futbol'da avantajlar falan sağlardık mesela onların takımı bizden fazla kişi olurdu ve kaleleri daha küçük olurdu vs.

Yok canım ne münasebet ben yardım beklemiyorum sadece benimle öbür takım arkadaşlarına davrandığı gibi davranması yeterli. Örneğin Mahmut'a erkek olduğu için normal bir takım arkadaşı gibi davranıyorsa bana da sırf kadınım diye başka davranmamalı, normal Mahmut'a davrandığı gibi davranmalı.

Aynen öyle! Eğer sağlıklı bir kadınsa çok rahat kabul eder bu isteği.

Ayn katılıyorum. Vallahi sabahtan beri küçük bir yazım yanlışından dolayı aynı şeyleri tartışıyoruz. Meğerse aynı şeyleri düşünüyormuşuz. :D

Hatta kızlarla basketbolu geçtim futbol bile oynardık kendi aramızda sınıf olarak sizin nesil TikTok'çu olduğu için bizden farklı olabilir ama hatta kızlara çoğu zaman Futbol'da avantajlar falan sağlardık mesela onların takımı bizden fazla kişi olurdu ve kaleleri daha küçük olurdu vs.
Bence kale küçültme vs. saçma olmuş, öyle yardımlara gerek yok, muameleniz normal olsun yeterli bence, ama ince bir davranış :)
Ayn katılıyorum. Vallahi sabahtan beri küçük bir yazım yanlışından dolayı aynı şeyleri tartışıyoruz. Meğerse aynı şeyleri düşünüyormuşuz. :D
Gece 4 olacak o kadar :D

Edit: ben evlilikte tek mağduru kadın zannediyordum erkek versiyonlarını görünce bir garip oldum, acaba o olaylar fazla da biz mi bilmiyoruz?
Sonuç olarak: Ben bu konudan küçük bir yaştaki dostunuz olarak ne kadar acılar görmüş haberdar olursam olayım, onun hem erkek hem de kadın şeklinde yaşanmış olduğunu, cinsiyetçiliğin yok en fazla kadını en fazla erkeği olmadığını, ve en önemlisi erkekleri kötü kadınları yüceltmenin de saçmalık olduğunu, kadınlarımızın ve erkeklerimizin istedikleri sporu yapabildikleri, istedikleri yerlere gidip istedikleri şeyleri yadırganmadan yapabildikleri bir ülke geleceği diliyorum.

Not: ailemde ve çevremde duyduğum kötü anıların nefretiyle geldim fakat o olayların erkek versiyonlarını da gördüm, bu ülkeye en önce adalet gelmeli arkadaşlar, kadını erkeği olmadan.
En son ibretlik bu yazımı bırakıyorum, iyi geceler diliyorum..

Edit: Ben evlilikte tek mağduru kadın zannediyordum erkek versiyonlarını görünce bir garip oldum, acaba o olaylar fazla da biz mi bilmiyoruz?

Benim konuyu açma sebebim de buydu haberler veya sosyal medya sayfaları daha fazla tıklanma almak için bu olayları göstermiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video kadın değil de erkek yapsaydı tacizi 100k tıklanma alır sosyal medya platformlarında paylaşılır haberlere çıkardı ama sonuç 43 izlenme almış haberlere bile çıkmadı. :( Sanada iyi geceler.

Benim konuyu açma sebebim de buydu haberler veya sosyal medya sayfaları daha fazla tıklanma almak için bu olayları göstermiyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video kadın değil de erkek yapsaydı tacizi 100k tıklanma alır sosyal medya platformlarında paylaşılır haberlere çıkardı ama sonuç 43 izlenme almış haberlere bile çıkmadı :(
Video konu başlığında da vardı izledim, gerçekten büyük terbiyesizlik, prim için yapılmadıysa bir şey bilmiyorum.

Geri
Yukarı