Fen hocası bana ağır küfürler etti

Hocam direkt CİMER'i arıyorsun benzeri bir durum zamanında bizim başımıza gelmişti bir kaç arkadaşımız CİMER'i aradı 1 gün içerisinde hoca hakkında işlem başlamıştı.

Merhaba sınıfta hoca video izletirken arka sıramda oturuyordu ve ben de yanımdaki arkadaşıma şaka yaptım ve şikayetçi değildi, sonra 3-4 kere art arda hapşırınca şaka yapıyorum sanıp sol böbreğimin üstüne sert şekilde vurdu ve beni dışarı çıkarıp ağıza alınmayacak şeyler söyledi. Ne yapmam gerek?
Ailenize Mutlaka Bildirin Bu konuyu .Velinizle beraber konuyu müdüre taşımanız daha doğru olur. sonuç çıkmazsa meb'e veya cimere şikayet edebilirsiniz.

Ailenize söyleyin, haddini bildirin.

İstediğini yap hiçbir şey olmayacak:)

Milli eğitim bakanlığına, CİMER'e ve savcılığa şikayet başvurusu yapmalısın. Anlattığın olaya ilişkin görgü tanığı varsa senin lehine olur. Ayrıca çıktığınız yerde güvenlik kamerası var ise görüntülerin incelenmesini talep etmeyi de unutma.

Belirgin bir hasar varsa darp raporu al.

Müdüre söyleyin işinden edilsin. Ailenize söyleyip davalık bile edebilirsiniz tabii uğraşırsanız.

Arkadaşlar okul çıkışı not yazıp müdüre verdim kamera var ancak tam görmüyor darp raporu alabilirim CİMER'e şikayette bulunacağım.

Kutsal meslek yaptığını zanneden g*rizekalılar yüzünden çocukların küçük yaşta uğraştığı şeylere bak...

Katılıyorum hocam. Öğretmenlerin çoğu egoist, kendini üsdat sanan tiplerden oluşuyor. Bunun sebebi sınıfa geldiklerinde ayağa kalkmak gibi zırva şeyler yüzünden kendilerini bir şey sanıyorlar. Ayrıca bana kalırsa hayatta pek de başarılı sayılmazlar.

Arkadaşlar okul çıkışı not yazıp müdüre verdim kamera var ancak tam görmüyor darp raporu alabilirim CİMER'e şikayette bulunacağım.
Kamera görüntüleri şart değil.
Sınıf arkadaşlarından olaya şahit olanlar senin lehine ifade verirse ve darp raporu alırsan, öğretmenin ceza alması için yeterli olacaktır diye düşünüyorum.
Kamera kayıtlarının silinmesi durumunda suç delillerini yok etme suçu oluşmuş olur. Böyle bir durum söz konusu olursa, okul idaresini de şikayetine ekleyebilirsin.
Bu süreç sonunda kim ceza alır kim cezasız kalır bilinmez ama en azından şahıslar üzerinde ciddi psikolojik baskı oluşturmuş olursun.
Hiçbir şey yapmamak bu gibi durumların önünü daha fazla açacaktır.
Bence uğraşın, uğraşmaya değer.

Kamera görüntüleri şart değil.
Sınıf arkadaşlarından olaya şahit olanlar senin lehine ifade verirse ve darp raporu alırsan, öğretmenin ceza alması için yeterli olacaktır diye düşünüyorum.
Kamera kayıtlarının silinmesi durumunda suç delillerini yok etme suçu oluşmuş olur. Böyle bir durum söz konusu olursa, okul idaresini de şikayetine ekleyebilirsin.
Bu süreç sonunda kim ceza alır kim cezasız kalır bilinmez ama en azından şahıslar üzerinde ciddi psikolojik baskı oluşturmuş olursun.
Hiçbir şey yapmamak bu gibi durumların önünü daha fazla açacaktır.
Bence uğraşın, uğraşmaya değer.
haklısın hocam

Geri
Yukarı