Tüm sınıf bana ihanet etti

Merhabalar, bugün mutlu mesut soda almış onu içiyordum. Sonra sınıftaki kız GRUB'u dedi çık sınıftan özel bir şey konuşacağız. Neyse çıktım. Sonra sonra herkes bana birden laf atmaya başladı. Ne olduğunu bile anlamadım. Sonra, benimle psikolojik sorunlarım yüzünden dalga geçmeye başladılar. Ben hala ne oldu ne bitti bilmiyorum. Hala inanamıyorum, en sevdiğim arkadaşım onların arasında nasıl olabilir diye. Neyse sonra dediler sen böyle yumuşak biri olursan hep ezilirsin, kaba olmalısın, iyiler her zaman ezilir, kaybeder dedi. Derken zil çaldı eve geldim. Zaten okulda o ergenler eğlence aracıyım. Sınıf değişikliği mantıklı olur mu sizce?

Bak kardeşim, adresini bana veriyorsun ben hepsini gelip dövüyorum. Şaka bir yana git kavga et. Dayak yersen müdüre söyle. Yemezsen ezik biri olmadığını anlarlar. Ben sorunumu böyle çözdüm. Bunun üstüne daha iyi hiçbir çözüm yok.

Merhabalar, bugün mutlu mesut soda almış onu içiyordum. Sonra sınıftaki kız grubu dedi çık sınıftan özel bir şey konuşacağız. Neyse çıktım. Sonra sonra herkes bana birden laf atmaya başladı. Ne olduğunu bile anlamadım. Sonra, benimle psikolojik sorunlarım yüzünden dalga geçmeye başladılar. Ben hala ne oldu ne bitti bilmiyorum. Hala inanamıyorum, en sevdiğim arkadaşım onların arasında nasıl olabilir diye. Neyse sonra dediler sen böyle yumuşak biri olursan hep ezilirsin, kaba olmalısın, iyiler her zaman ezilir, kaybeder dedi. Derken zil çaldı eve geldim. Zaten okulda o ergenler eğlence aracıyım. Sınıf değişikliği mantıklı olur mu sizce?

Şu anda ne durumdasınız?

Yok gibi davranamazsın, kibar ve yumuşak olmayacaksın olabildiğince maskülen ol.

Ayrıca o sınıfa uzak bir sınıfa nakil aldır ve içeriye baskınca gir, ezilmezsin.

Güçlü olan kazanır, yumuşak davranmanın amacı yok.

Konu güncelliğini yitirmiş gibi, eğer hayla durum aynı ise ortaokulda bu tür saçma tipler çok olabiliyor. Benim ortaokul dönemimde de böyleydi. Ben genelde kimseyle dalga geçmeyen, bu tarz söylemlerde bulunmayan, sadece sohbet eden biriyim. Fakat gelip hiçbir sebep yokken bulaşanlar olabiliyordu. Takmamaya çalışın, eğer dayanılamayacak noktaya gelirse ilk başlarda da düşündüğünüz gibi sınıf değişikliğine gitmeyi düşünebilirsiniz. Eğer 8. sınıf iseniz uğraşmaya değmez, az daha dişinizi sıkın.

Merhabalar, bugün mutlu mesut soda almış onu içiyordum. Sonra sınıftaki kız GRUB'u dedi çık sınıftan özel bir şey konuşacağız. Neyse çıktım. Sonra sonra herkes bana birden laf atmaya başladı. Ne olduğunu bile anlamadım. Sonra, benimle psikolojik sorunlarım yüzünden dalga geçmeye başladılar. Ben hala ne oldu ne bitti bilmiyorum. Hala inanamıyorum, en sevdiğim arkadaşım onların arasında nasıl olabilir diye. Neyse sonra dediler sen böyle yumuşak biri olursan hep ezilirsin, kaba olmalısın, iyiler her zaman ezilir, kaybeder dedi. Derken zil çaldı eve geldim. Zaten okulda o ergenler eğlence aracıyım. Sınıf değişikliği mantıklı olur mu sizce?

Konu eski ama yine de sorayım ne yaptınız veya ne oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı