Fen lisesi istiyorum

Doğrudur hocam bende o düzeydeyimde ama altyapim yok usta sınavlara 4 günde hazırlandım sonuçlar iyi ama altyapim sıkınti (not: Sadece 7)

Bide kardeşim çalışma düzenimde yok günde 5 paragraf 10 soru çözüyorum yavaş yavaş arttırmak ama🙂
Dostum 5 paragraf 10 soru aşırı az bir miktar. Bence en az 75 soru ile başlayıp haftada 5 soru yükseltmen senin için daha iyi olabilir.

Hocam kitabı 3.5 ay önce bitirdim, şuan denemeye yoğunlaştım. Gama Branş denemede ise ya x/y ya x/y+1. Ama dikkat hatası yapmamak lazım. Hatta bugün de oradan çözeceğim.

Kendi isteğimle sildim şuan dediğim gibi paylaşmayı sevmiyorum 😉.
🧿 değmesin hocam doğru 🙂💝
Dostum 5 paragraf 10 soru aşırı az bir miktar. Bence en az 75 soru ile başlayıp haftada 5 soru yükseltmen senin için daha iyi olabilir.
2 döneme kadar kitabı acmadim 30 soru 10 paragraf yapım barim

Hocam 8. sınıf matematik konularına şimdiden başlamaya gerek yok bence. Zaten 2-3 ay öncesinde hayli hayli bitiyor. Bu seneyi oturtsun, Türkçeden noktalama ve yazımı çalışsın 8 için yeter şuanlık. Size de seneye başarılar. Günlük çözdüğünüz soru sayısı baya iyi bence 7 için.
Hocam ben zaten özel ders alıyorum 8. sınıf için, bu arada 8. sınıf matematik konuları abartıldığı kadar zor değil.

Benim okul açıkladı 1 ay sonra her hafta deneme olacakmış, sizin de deneme çözmeye başlamanızı öneriyorum hocam, Fen lisesi için. Benim amacım Buca Fen lisesi. Hız, Karekök, Paraf Ve Yanıt Yayınlarını önerebilirim.

Son düzenleme:
Hocam ben zaten özel ders alıyorum 8. sınıf için, bu arada 8. sınıf matematik konuları abartıldığı kadar zor değil.

Benim okul açıkladı 1 ay sonra her hafta deneme olacakmış, sizin de deneme çözmeye başlamanızı öneriyorum hocam, Fen lisesi için. Benim amacım Buca Fen lisesi.
İzmir'de misin güzel benim valla farketmez okul 🙂

Benim okul açıkladı 1 ay sonra her hafta deneme olacakmış, sizin de deneme çözmeye başlamanızı öneriyorum hocam, Fen lisesi için. Benim amacım Buca Fen lisesi. Hız, Karekök, Paraf Ve Yanıt Yayınlarını önerebilirim.
Hocam ben okuldakilere katılmayacağım, evde kendim tam deneme kaynaklarım ve hocalarımın getirdikleri kaynaklardan günde 2 deneme çözmeyi planlıyorum. Umarım Çapa veya Atatürk Fen kazanabilirim. Evet 8'in matematik konuları çok zor değil, ama çok çeşitli ve zor sorular gelebiliyor. En zor konu ise üçgenler bana kalırsa.
Hocam 75 başlamaya gerek yok. Arkadaş zaten 20 Haziran'a kadar her hafta 10 arttırırsa günde 90 soru oluyor.

Hocam ben okuldakilere katılmayacağım, evde kendim tam deneme kaynaklarım ve hocalarımın getirdikleri kaynaklardan günde 2 deneme çözmeyi planlıyorum. Umarım Çapa veya Atatürk Fen kazanabilirim.

Hocam 75 başlamaya gerek yok. Arkadaş zaten 20 Haziran'a kadar her hafta 10 arttırırsa günde 90 soru oluyor.
Hocam her gün 2 deneme fazla ben de okul denemeleri dışında her gün 1 deneme çözeceğim ama hocam gerçekten günde 2 deneme ile soru çözmekten bıkarsınız, bence 8. sınıfta günlük 200 soru 1 deneme yeterli.

Hocam her gün 2 deneme fazla ben de okul denemeleri dışında her gün 1 deneme çözeceğim ama hocam gerçekten günde 2 deneme ile soru çözmekten bıkarsınız, bence 8. sınıfta günlük 200 soru 1 deneme yeterli.

Hocam ben günlük zaten hayli hayli çözüyorum, alıştım artık. Hatta erken başlıyorum, çok geç olmadan bitiyor. Zaten 2 denemeden sonra pek bir şey yapmayacağım; sadece 40 matematik, 40 Türkçe ve 40 din ya da inkilap yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı