Fen lisesi kazanmak için ne gerekir?

Fen lisesine gitmek bayağı da marifet arkadaşım, elinde daha iyi bir lisede okuma imkanın varken ortamın kötü olduğu, daha ortalama diyebileceğimiz öğretmenlerin olduğu bir okula neden gitmek isteyesin ki? Sayısal bölüm tercih edilecekse daha mantıklı tabii fen lisesi, edilmeyecekse çok da gerek yok ama, zaten MSÜ sınavı, yani sayısal sözel fark etmeksizin TYT konularını barındırıyor. E bu durumda. Ortam insana çok şey katar, okunulan okul, "yoh canım farh etmez yeah" denilecek bir mesele değil.
Pilot olmak için sayısal bölümü tercih etmem gerekiyor diye biliyorum.
BMS Falcon bir mod. Falcon 4.0 zaten 10 lira :D
Linkini atar mısınız, bulamadım modu. İnternette arattığımda sadece görsel çıktı.

İndirmek için foruma üye olmanız ve Falcon 4.0'ın bilgisayarınızda olması gerekiyor.
Bilgisayarınızda eğer yeterli ekran kartı var ise rahatça simülatörü kaldırır.

Pilot olmak için sayısal bölümü tercih etmem gerekiyor diye biliyorum.

Linkini atar mısınız, bulamadım modu. İnternette arattığımda sadece görsel çıktı.
Evet, tekrardan kontrol ettim, sayısal bölümmüş.
Yani yine dediğime geliyor.
Fen lisesinde okumak, özellikle Çapa Fen gibi bi' okul için söylüyorum, ayrıcalıktır.

Ben bu yıl LGS ye hazırlanıyorum tavsiyem ben tüm yaz yatıp birden 8e başladım şuan iyiyim ama benim için çok zor oldu. Sen bunu yapma yazın günlük olarak çalış matematik konularına özellikle hergün 20 civarı paragraf çöz çok iyi olcaktır.

Ben bu yıl LGS ye hazırlanıyorum tavsiyem ben tüm yaz yatıp birden 8e başladım şuan iyiyim ama benim için çok zor oldu. Sen bunu yapma yazın günlük olarak çalış matematik konularına özellikle hergün 20 civarı paragraf çöz çok iyi olcaktır.
Paragraf çözerken çok sıkılıyorum, onun yerine kitap okuyorum. Sorun olur mu?

Paragraf çözerken çok sıkılıyorum, onun yerine kitap okuyorum. Sorun olur mu?
Evet kitap okumakta çok etkilidir ama paragraf size okuduğunuz şeyle ilgili sorular sorar, çıkarımlar yaptırır, mantığını ölçer bu yaz kitap oku ama 8 başlayınca düzenli paragraf çöz katkısı çok.

Konular çok zorlaştı. 11 saattir 1 üniteye çalışıyorum. Hayal falan galiba benim için pilotluk.
Ekstra olarak zaten güven sorunum var, 1 yıl boyunca her gün ders çalışabilecek biri de değilim.

Pilotluk daha uzun vadeli hedefiniz olacak, siz kısa vadedeki hedefinizi düşünün şimdilik.

Geri
Yukarı