Fenerbahçe-Galatasaray arasında oynanacak süper kupa maçını kim kazanır?

İcardi umarım fiziğini biraz toparlayıp gelir de sallar 1-2 tane fenere. Fizik gücü çok yetersiz ve takım topla buluşturamıyor onu artık çok sıkıcı gelmeye başladı maçları izlemek.
Bence Galatasaray gol pozisyonuna girmek istiyorsa biraz risk alıp bakambuyu oynatmalı. Yoksa gol pozisyonuna falan giremez bu Galatasaray. İcardi kaç maçtır sakat sakat oynuyor. Zaten fotoğraflarda da belli sakat olduğu.

Dzeko dediğin kişi de neticede bir insan. Neden bir insanın sağlık sorunu yaşamasını istiyorsun?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten derbi sonrası yaptığı paylaşımlar da kaba.

Bu maç ligdeki maç gibi zevksiz olmaz tahminimce. Ligdeki maçta iki takımda korkak oynadı çünkü maçı kazanan büyük ihtimalle alıp başını giderdi. Ama kupa maçında iki takımın da sonuna kadar mücadele edeceği, keyifli, bol gollü bir karşılaşma bekliyorum. Fenerbahçe kazanır gibi.

İcardi'nin yüzüne yediği darbeyi paylaşan büyük sayfalara direğe çarptı falan diyerek boş yaptığı için arkadaş böyle söylemiştir diye düşünüyorum.
Çarpmadı mı? Çarptı. Ve sen direkt olarak birini hedef alarak "umarım sezonu kapatacak kadar sakatlanır" diyorsun. Bunun "umarım ölürsün" demekten bir farkı yok. Futbol bir spor, neden bu kadar çirkefleşiyorsunuz anlayamıyorum.

Çarpmadı mı? Çarptı. Ve sen direkt olarak birini hedef alarak "umarım sezonu kapatacak kadar sakatlanır" diyorsun. Bunun "umarım ölürsün" demekten bir farkı yok. Futbol bir spor, neden bu kadar çirkefleşiyorsunuz anlayamıyorum.
Ben mi söylemişim? önce yazıları düzgünce oku ben arkadaşın söylediği lafın sebebinin bu olduğu düşünüyorum dedim ki öyleymiş.

Konu İcardi'nin direğe çarpması değil. Dzeko hem sert fauller yapıyor. Maç sonrası da kavgayı sürdürüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten derbi sonrası yaptığı paylaşımlar da kaba.
Yazdıklarımı anlamadığını düşünüyorum.

Konu İcardi'nin direğe çarpması değil. Dzeko hem sert fauller yapıyor. Maç sonrası da kavgayı sürdürüyor.
Ben sana Dzeko mükemmel biri demiyorum. Ve faul konusunu açarsan çıkamazsın. Ama sen direkt kötü dileklerde bulunuyorsun. Yaptığın şey holiganlıktan başka bir şey değil.

Ben mi söylemişim? önce yazıları düzgünce oku ben arkadaşın söylediği lafın sebebinin bu olduğu düşünüyorum dedim ki öyleymiş.
Yanlış kişiyi etiketlemişim pardon.

Yeni konular

Geri
Yukarı