Galatasaray - Manchester United maçını kim kazanır?

Darqx

Hectopat
Makaleler
3
Sizce maçı kim kazanır? Skor tahmininiz var mı? Şahsi düşüncem baskılı oynayacağız ve biz kazanacağız, skor tahmininde bitiricilik sorunları olmazsa 3-4 tane rahat atarız. 3-1 ya da 4-1 kazanırız diye kabaca tahmin ediyorum.

Sizce maçı kim kazanır? Skor tahmininiz var mı? Şahsi düşüncem biz kazanacağız, skor tahmininde bitiricilik sorunları olmazsa 3-4 tane rahat atarız. 3-1 ya da 4-1 kazanırız diye kabaca tahmin ediyorum.
Galatasaray alır. Manchester da eksiklerde var. Eksik olmasa 2-1 3-1 yeneriz derdim ama eksikleri görünce min 4 gol gibi hissettim.

Eksik var diyenler olmuş ama ben açıkçası eksikler olmasa bile bir şeyin değişeceğini sanmıyorum. Kazanan yine biz olurduk. Eksiklerden zaten adam akıllı bir Rashford ile Casemiro var.

Eksik var diyenler olmuş ama ben açıkçası eksikler olmasa bile bir şeyin değişeceğini sanmıyorum. Kazanan yine biz olurduk. Eksiklerden zaten elle tutulur rashford ile casemiro var.

Eksikler olmasaydı manu zorlayıp berabere kalabilirdi. Şu an GS'nin kazanacağına kesin olarak bakıyorum ama belirttiğiniz iki kişi dahi GS'ye çok zorluk çıkartabilecek isimler.

Eksikler olmasaydı manu zorlayıp berabere kalabilirdi. Şu an GS'nin kazanacağına kesin olarak bakıyorum ama belirttiğiniz iki kişi dahi GS'ye çok zorluk çıkartabilecek isimler.
Casemiro direkt orta sahası kitliyor zaten, maçta defansif oynardı muhtemelen ve icardiyi de geçirmezdi. Rashford zaten tam bir bitirici ama eksikler. United için bu gece pek hoş gecmeyebilir ama kısır bir maç da olabilir :D

Casemiro direkt orta sahası kitliyor zaten, maçta defansif oynardı muhtemelen ve icardiyi de geçirmezdi. Rashford zaten tam bir bitirici ama eksikler. United için bu gece pek hoş gecmeyebilir ama kısır bir maç da olabilir :D
İcardiyi geçirmez derken ? dzeco çok rahat geçer ama casemiroyu

Yeni konular

Geri
Yukarı