Fenerbahçe-Galatasaray derbisini kim kazanır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üst üste 2. galibiyet ile büyünün bozulduğunun kanıtı olan bir maçtı. 😉 Ev sahibinin bir şansının olmadığını zaten daha önce söylemiştim. Sürpriz oldu, 1 farkla kazandık.
Taylan ve Mostafa Mohamed hırslı ve isteklilerdi.
Maçı kazandırdılar.
Fenerbahçe 4 yıldır kazanamıyor, bu kadar emin sonuçlar verilmesine şaşırdım. Sürpriz olursa Galatasaray 1 farkla kazanır, sürpriz olmaz ise berabere biter maç. Kadıköy hikayesi bitti, ağır baskı olur ev sahibi takımın üzerlerinde.

Hocam ben bunu Kadıköy'de mağlubiyet aldık gibi saymıyorum. Tribün yokki neyin evi? Galatasaray'a tebrikler, ilk yarı iyi oynadılar. Oyuncu eksikliğimiz varken fırsatı iyi değerlendirdiler. Ama unutmayalım ki sadece derbilerle şampiyon olunmuyor. Bunu bizzat tecrübe ettik 🙂. Galatasaray ikili averajda avantajlı fakat puanlar hala eşit. Daha ligin bitmesine çok maç var.

Hocam ben bunu kadıköy'de mağlubiyet aldık gibi saymıyorum. Tribün yok ki neyin evi? Galatasaray'a tebrikler, ilk yarı iyi oynadılar. Oyuncu eksikliğimiz varken fırsatı iyi değerlendirdiler. Ama unutmayalım ki sadece derbilerle şampiyon olunmuyor. Bunu bizzat tecrübe ettik 🙂. Galatasaray ikili averajda avantajlı fakat puanlar hala eşit. Daha ligin bitmesine çok maç var.

Vallahi bayağı tribün vardı GS'ye küfür ediyorlardı. Fener'e özel galiba seyircili maç ki zaten geçen sene seyircili de kazandık Kadıköy'de merak etme.

Hocam ben bunu Kadıköy'de mağlubiyet aldık gibi saymıyorum. Tribün yokki neyin evi? Galatasaray'a tebrikler, ilk yarı iyi oynadılar. Oyuncu eksikliğimiz varken fırsatı iyi değerlendirdiler. Ama unutmayalım ki sadece derbilerle şampiyon olunmuyor. Bunu bizzat tecrübe ettik 🙂. Galatasaray ikili averajda avantajlı fakat puanlar hala eşit. Daha ligin bitmesine çok maç var.
Seyircili maç değil miydi?

Şu galibiyet aldığında aptal aptal, kazandık, kolaydı gibi konuşanlardan nefret ediyorum. Aynı şekilde kaybettiğinde karşı taraftara ana avrat sövenler. Allah akıl fikir versin sizlere. Adam akıllı rakibinizi tebrik edin. Kazandığınızda kolaydı gibi kelimeler yazarsanız sözlü kavgaya davetiye çıkarırsınız.

Şu an Erol Bulut'a verilen imkanları Ersun Yanal'a vermiş olsaydık çok farklı durumda olacaktık, ona yanıyorum. Sizinle de muhatap olup çizgimi bozmak istemiyorum, zira holigan değilim. Anladığım kadarıyla tartışmak istiyorsunuz.

İşte güzel bir taraftar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı