Fenerbahçe mi Galatasaray mı daha başarılı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Spor ne demek hocam?
Spor, önceden belirlenmiş kurallara göre bireysel veya takım halinde yapılan, genellikle rekabete dayalı yarışma ve kişisel eğlence veya mükemmelliğe ulaşmak için yapılan fiziksel veya zihinsel aktivite. Kişilerin yaptıkları hareketlere ek olarak top, hayvan gibi birtakım objelerle yapılan hareketlerin tümünü kapsamaktadır. Bazı kesimler, yalnızca zihinsel yeteneklere dayalı bazı masa oyunlarını da spor olarak kabul edilmektedir. Günümüzde, kendine has kuralları ve oynayış biçimi olan birçok spor dalı bulunmaktadır. Bilinen en eski spor dalı atletizmdir. Kaynak: Wikipedia. Bunu dalga geçmek için mi sordunuz?

Gelir olarak bakarsak Galatasaray Fenerden daha çok kazanıyor ama tabiki spor dalı olarak bakarsak basketbol,voleybol vs bulunuyor ve bunların altyapı ve diğer bölümleri var bunu araştırmak baya uzun sürer benim fikrim şu ; sporda rekabet olur fakat önemli olan dostluk kazanması.

Evet ama futbol bambaşka bir spor sadece manchester City'nin değeri basket ve voleybol takımlarını ikiye katlar bu dallardan alsan ne almasan ne.
Dünyanın en değerli 30 takımından bile sadece 6'sı futbol takımı. Futbol dünyada en çok izlenen spordur doğru ama fanatiklik gözünüzü kör etmiş cidden. Kalan daha birçok spor branşı var ve oldukça da fazla izleniyorlar.

Fenerbahçe futbol hariç her konuda daha üstün. Örneğin: voleybol, basketbol...

Spor kulübü olarak Fenerbahçe daha büyüktür.

Futbolda ise Galatasaray daha iyidir. Bunun sebebi de yıllardır FETÖ'nün gs'ye destek vermesinden geçmektedir. Galatasaray kendi stadını bile yapmadı. Kendi başkanları bile stadı devletin yaptığını söylüyor. Stadyum 2011 yılında açıldı ama FETÖ olayı 2015 yılında gerçekleşti. Kısaca stadlarını bile FETÖ yaptı diyebiliriz. Böyle anlatmaya başlasam uzar gider.

Bazı arkadaşlar söylediklerime kızacaklar belki ama GS-FETÖ ilişkisi çok açık bir ilişki, inkar etmeyin.

Nasıl anlarsanız öyle. Fakat kopyala yapıştır olmadı biraz.

Anlamanızda sıkıntı var sanırım. Orada Wikipedia yazıyor? Gidip kendiniz baksaydınız. Sizde de ağır fanatiklik var. Anca boş boş "hahaha" atın zaten. Kendiniz gibi boş emojiler.

Sizle fazla tartışmaya girmek istemiyorum bana yazık. Göz ardı listeme hoş geldiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı