Fenerbahçe neden sahadan çekildi?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Konuya kısa bir cevap verip bırakalım. Çok uzamasın, dün maçı izlemedim ben. Neden çekildiler acaba? Bir Fenerbahçe'li olarak merak ediyorum.

Fenerbahçe bunu planlı olarak yaptı .Bir Gsli olarak bu işin altında ya çok gol yememek için yada senelerdin içinde furbol oynanmıyan sahayı hazırlatıp galatasaray bizi yenmedi biz oynamadık demek için yaparlar

Fenerbahçe bunu planlı olarak yaptı. Bir gsli olarak bu işin altında ya çok gol yememek için ya da senelerdin içinde furbol oynanmıyan sahayı hazırlatıp Galatasaray bizi yenmedi biz oynamadık demek için yaparlar.

Yanlış anlamdıysam sizin kadronuz genç oyunculardan oluşuyordu, bizimkiler ise çok yetişkin insanlardan değil mi? Sanırım o yüzden yaptılar. Bunun için bir ceza alınacak mı?

Tam tersi, Fenerbahçe U19 kadrosu ile çıktı. Galatasaray ise normal kadro ile.

Cidden hiç anlayamadım, çok erken gol yediğimiz için mi böyle bir şey yaptılar? Ne olacak şimdi? Üzdü ya, şampiyonluk hayalleri yine gitti gibi.

Tam tersi, Fenerbahçe U19 kadrosu ile çıktı. Galatasaray ise normal kadro ile.

Daha önce hiçbir maçta yapmadılar bunu, neden şimdi?

Cidden hiç anlayamadım, çok erken gol yediğimiz için mi böyle bir şey yaptılar? Ne olacak şimdi? Üzdü ya, şampiyonluk hayalleri yine gitti gibi.
Bu direk planlıydı erken gol yemekle alakası yok şampiyonlukta gsmiz alacak yüksek ihtimalle olayların en iyi özeti için galatasaray başkanı bi konuşma yaptı onu dinleyebilirsiniz

Daha önce hiçbir maçta yapmadılar bunu, neden şimdi?
Şimdi Fenerbahçe önceden 19 yaş altı kadroyu çıkarmaya karar verdi. Daha sonra ise maçtan önce bir açıklama yaptı, maçın 2.dakikasında oyuncular sahadan çekilecekler dendi. Yani bu karar önceden verilmişti Fenerbahçe tarafından. Ama daha 2 dakika dolmadan bile Icardi gol attı. Yani çekilemeden bile gol yedik. Zaten her türlü çekilecektik maçtan. Neden yapıldığını tam olarak biz de bilmiyoruz, klasik Ali Koç işte.

Ayrıca bir Fenerbahçeli olarak zaten şampiyon olamazdık.

Haftaya 11 Nisan'da Fenerbahçe ve olympiakos arasında Avrupa konferans ligi çeyrek final maçı var. Bu yüzden süper kupa mücadelesinin başka bir tarihe ertelenmesi ve yabancı hakem atanmamasından U19 kadrosu ile çıkarak bir şekilde TFF protesto etti.

Belki maçı terk etmek de en başından beri protestonun bir parçası olarak akıllarındaydı belki de Galatasaray'ın as kadrosu ciddi şekilde oynamaya başlayınca zaten küçük çocukların kazanamayacağı belli olduğundan 20-0 gibi bir skor olmasın diye terk etmişlerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı