Fenerbahçe-Rennes maçı nasıl sonuçlanır?

Son aylarda çok sık gördüğüm bir durum bu. Neden başka bir takımı tebrik ederken kendi takımınızı belirtiyorsunuz?

Fenerbahçe'yi Avrupa'da sadece kendi taraftarının değil, tüm Türkiye'nin desteklediğini göstermeme çalıştım ama tabii ki anlayana. 😀

Fenerbahçe son zamanlarda gerçekten iyi bir oyun oynuyor, rennes güçlü bir rakip ama eğer iyi oynarsak maç 1-1 berabere bitebilir belki. Düşük bir ihtimal olarak görsem de fener de kazanabilir.

Umarım yenebilir hocam, bu hafta gerçekten zor bir fikstür bekliyor Fenerbahçe'yi akşam Başakşehir maçı, perşembe Rennes.kaybetmesi durumunda son 32 turunda maalesef çok sert takımlar gelebilir

Merhaba bir Galatasaray'lı olarak bu sene gerçekten Fenerbahçe'yi ve oynadığı bu klas futbolu beğeniyorum, sizce perşembe günü oynanacak bu kaç nasıl sonuçlanır? Ve takımın Avrupa da nereye kadar gelebileceğini düşünüyorsunuz?

Fenerbahçe 4 - 0 Başakşehir ve Fenerbahçe 3 - 1 Rennes sonuçlar büyük ihtimalle böyle olacak.

Son zamanlarda hangi takım olursa olsun Avrupa'da herkesin desteklemesi beni gerçekten çok mutlu ediyor. Hatırlarsınız zamanında Avrupa arenasında bile olsa herkes Türkiye'de ki rakibinin karşısındakini tutardı. Hangi takım olursa olsun. Ben Fenerbahçe'liyim, Fenerbahçe'lilerde yapıyordu.

Ama millet olarak(hatrı sayılır bir kısmı en azından) son 1-2 yılda bu konuda bu bilinç seviyesine ulaşmamız ve uluslararası platformlarda birlik olabilmemiz beni çok mutlu ediyor. Bende aynı şekilde kim Avrupa'da oynuyorsa bütün Türk takımlarımızı destekliyorum. Hatta Euroleague'de bizle oynadığı maçlar dışında Efes Pilsen'i bile destekliyorum hatta her sene diyorum ki umarım bir Fenerbahçe - Anadolu Efes finali olur.

Geri
Yukarı