Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım geri döner mi?

A. Pasahan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Chrome'da gezinirken karşıma "aziz yıldırım tekrar aday olacak mı?" haberi çıktı. Sizce olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birinin bir kulübe bu kadar yatırım yapıp sonra da ilk seçimde başkanlıktan ayrılması benim için büyük sürpriz olur. Fenerbahçeli arkadaşlar beni yanlış anlamasın ama Fenerbahçe spor kulübü sponsorluklar ve cepten verilen paralar ile Ali Koç'a bağımlı hale getirildi.

Yazık oldu aziz başkana.

Fenerbahçe'nin hali perişan.

Bir yazı okudum bakın yazıda ne yazıyor.

Kadıköy cehennemi oldu kadıköy cenneti! Puana ihtiyacı olan, kötü gidişatı değiştirmek isteyen her takım Fenerbahçe ile oynamayı dört gözle bekliyor.

Şampiyonluk parolasıyla yola çıkan koç 3.5 yıllık süre zarfında takımı şampiyonluk potasına bile sokamadı. Yanlış transfer politikasıyla borcu artırdı. Koç döneminde Galatasaray 21 yıllık, Beşiktaş 15 yıllık, Trabzonspor ise 23 yıllık kadıköy'de kazanamama serisini sona erdirdi.

Ne diyordu aziz yıldırım başkanlığı kaybederken; "ya sayın fenerbahçeliler, lütfen herkes kendine gelsin. Burası Fenerbahçe kulübü kongre salonu. 20 sene hizmet ettim, çocuğumun rızkını verdim, hapis yattım ayıp oluyor! Yarın buradan üzülerek gidersiniz..." diyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı