Fenerbahçe'nin insanı yaşlandırması

Makaleler
9
Daha fazla  
Ben 2014 yılına kadar Galatasaray'ı tutuyordum. Sonrasında Fenerbahçe o yıl şampiyon olunca oraya geçmeye karar verdim. Hayatımın en büyük hatasını yapmışım.

Bir takım hem bu kadar yalancı hem de bu kadar loser nasıl olur? Trabzonspor bile şampiyon oldu, "Üç Büyük"ten biri olan FB şampiyon olamadı.

Yaşlandım gerçekten yaşlandım. Her yıl aynı umut ile başlayıp hüsrana uğramaktan sıkıldım. 10 yıldır bir şampiyonluk göremedik. Diğer Fenerli arkadaşlar bile bu durumu özümsedi artık. Bir gol yiyince direkt yine kaybettik havasına giriyoruz. Lanet olsun Galatasaray'ı bırakıp Fenerbahçeli olduğum o güne.

Bu kadar kafaya neden takıyorsun? Ben de Fenerbahçeliyim de umurumda değil çok dün mesela yenildiysek, yenildik dünde kaldı bitti.
Kafaya takmıyorum. Türk futbolunun çok fanatiği de sayılmam ama artık yönetimin değişmesi lazım.

Ben 2014 yılına kadar Galatasaray'ı tutuyordum. Sonrasında Fenerbahçe o yıl şampiyon olunca oraya geçmeye karar verdim. Hayatımın en büyük hatasını yapmışım.

Bir takım hem bu kadar yalancı hem de bu kadar loser nasıl olur? Trabzonspor bile şampiyon oldu, "Üç Büyük"ten biri olan FB şampiyon olamadı.

Yaşlandım gerçekten yaşlandım. Her yıl aynı umut ile başlayıp hüsrana uğramaktan sıkıldım. 10 yıldır bir şampiyonluk göremedik. Diğer Fenerli arkadaşlar bile bu durumu özümsedi artık. Bir gol yiyince direkt yine kaybettik havasına giriyoruz. Lanet olsun Galatasaray'ı bırakıp Fenerbahçeli olduğum o güne.
Allaha şükür hayatımın hiç bir dönemi televizyonda rastladığım Avrupa maçları, İngiliz Ligi ve Dünya kupası dışı derin mevzulara girmedim.
Fenerliyim fakat koftiden.

Tam 1 gündür takım tutmuyorum! Çok huzuluyum! Taviye ederim! Ne öyle barbar sporu gibi topun peşinde koşturuyorlar azıcık kültürlenin basketbol izleyin MMA maçları izleyin Muay Thai maçları izleyin gençleşin!
Aynen usta ayakla top mu oynanır ya!

Yeni konular

Geri
Yukarı