Fenerbahçe'nin güzelliği

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Süper Lig başladığından beri, konferans ligi başladığından beri 15/15 yaptık sanırım, 14/14te olabilir fakat sezon başladığından beri güzel gidiyoruz. Bu sezon yaptığımız transferler güzel olsa bile bence birkaç oyuncuyu daha da yukarı çıkarmak için diğer 1-2 oyuncudan fedakarlık yapılıyor, Kent, King gibi. Kısaca güzel gidiyoruz. Normalde önceki sezonlarda çok maç izlemezdim 10 maçın 2-3'ünü izlerdim fakat bu sezon bütün maçları izledim. Yaptığımız o baskı, hakemlerin haksız ya da haklı bize verdiği sarı kartlar, faul yapılmasına rağmen karşı tarafın savunulduğuna gerçekten şahit oldum, fanatiklik yapmıyorum. Bu sezon konferans liginde güzel şeyler başaracağımıza sonuna kadar inanıyorum fakat Süper Lig öyle demiyor. Evet Anadolu takımları basit fakat Beşiktaş ve Galatasaray. Beşiktaşlılar üzülmesin fakat gerçekten ama gerçekten abartmıyorum ama sizin şampiyon olma olasılığınız yok, olasılık versem bile %3-4 belki. Şu an bu ligin içerisinde en güçlü iki takım GS ve FB ve bir fenerli olarak GS'nin kadrosu korkutucu. Zaha, İcardi, Torreria gibi kişiler korkunç hele İcardi, diğerleri formda olmazsa sorun olmuyor fakat İcardi gerçekten güzel tebrik etmek lazım. Evet tabii ki bu bir arkadaşlık oyunu, özellikle ülkemizin oyunu yani yabancılarla maç yapmıyoruz. Gerçekçi olmamız gerekirse eğer korkularım doğru çıkarsa GS 1, FB 2 olacak fakat Fenerbahçe hızını alamayıp kasım ayında Trabzonspor'u, aralık ayında Beşiktaş'ı yenersek bence bir şansımız var. Bu takımın Anadolu takımlarına yenileceğini düşünmem gerçekten hem taraftar hem oyuncular kulübe sarıldılar. Sizce ligin sonucu nasıl olur?

Not: Önceki sezonlardaki Fenerbahçe kadrosunu bu yılki kadroya benzetmemenizi öneririm, bu sezon Süper Lig'in üzerinde bir takıma sahibiz GS ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı