Fenerbahçe'nin insanı yaşlandırması

Mayıs ayında Galatasaray şampiyonluğu üstüne Beşiktaş'a 2.liği kaptırıp buna rağmen Ali Koç istifa etmezse ve bunların da üstüne Talip Erdo galibiyeti görürsem yüksek ihtimal Bakırköy Ruh Hastalıkları Hastanesi evim olur.

Olum ben uzatmak istemiyordum da Allah aşkına isminle başlıyorum konuya sana bir şey anlatmak istiyorum açıklamaya çalışıyorum sen ismimle dalga geçtin diyosun nerede yazıyor bir alıntılasana.

Hocam kendinizde biliyorsunuz ne dediğinizi burada şimdi boş yapmayın r yapıp duruyorsunuz iyi akşamlar.

Paragrafa bu şekilde başlamışım ve devamında isminle alakalı bir durum yok burada da isminden sonra virgül var ama oto düzeltme koymamış isminle alakalı bir ima edici söz de yok kalp kırmanın da bir alemi yok ama r yaptı falan hoş şeyler değil.

@Tuğra Akın

Mayıs ayında Galatasaray şampiyonluğu üstüne Beşiktaş'a 2.liği kaptırıp buna rağmen Ali koç istifa etmezse ve bunların da üstüne talip erdo galibiyeti görürsem yüksek ihtimal bakırköy ruh hastalıkları hastanesi evim olur.

Beşiktaş ikinci olamaz ama bu gidişle Galatasaray şampiyon olur.

Peki iyi akşamlar.

Fener bu şekilde devam ederse olabilir ama zor gibi.

Fener derbiler dışında kötü oynamıyor bunu Avrupa'da da kanıtladı. Galatasaray takılırsa taraftardan çok tepki yiyecek Beşiktaş ittire ittire geldi buraya kadar ha benim şampiyonluktan ümidim yok ama hala mümkün.

Beşiktaş ikinci olamaz ama bu gidişle Galatasaray şampiyon olur.
Bence Fenerbahçe 2. olamaz. Yüksek ihtimal maç sonu Jesus ile Ali arasında kıyamet kopmuştur. Hoş geldin keltoş Zekim.
le-biz-mucadeleyi-sonuna-kadar-birakmayacagiz-8505.jpg

Bayılacağım adam her sene Fenerbahçe'nin başına geçiyor. Bu sene de geçecek :D.

Tam 1 gündür takım tutmuyorum! Çok huzurluyum! Tavsiye ederim! Ne öyle barbar sporu gibi topun peşinde koşturuyorlar azıcık kültürlenin basketbol izleyin MMA maçları izleyin Muay Thai maçları izleyin gençleşin!
Diğer maç Fenerbahçe gol atınca ben:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı