Fenerbahçe'nin sürekli 1-0'dan çevirmesi

Bu tarz temas anı olmayan pozisyonları 144p olarak atmaya devam ederseniz gelişemezsiniz. Pozisyonu izleyin, temas anını belirleyin. Sonra yorumunuzu yaparsınız.
Benim dediğim ne sizin dediğiniz ne. Tabii fenerli olunca son yazılanlara cevap vermediniz değil mi? Türk futbolu bu yüzden gelişmiyor işte. Bu fotonun 1080P halini atsam da itiraz etmicek miydiniz? Neyse bir şey demiyorum sonuçta kimin haklı kimin haksız olduğu belli.

Benim dediğim ne sizin dediğiniz ne. Tabii fenerli olunca son yazılanlara cevap vermediniz değil mi? Türk futbolu bu yüzden gelişmiyor işte. Bu fotonun 1080P halini atsam da itiraz etmicek miydiniz? Neyse bir şey demiyorum sonuçta kimin haklı kimin haksız olduğu belli.
Pozisyonu izlediğinden şüphe duyuyorum. Herhangi görme bozukluğu olan bir insan bile temas anını tespit edebilir diye düşünüyorum. Eski hakemler ve Trio programı yorumları açıklanınca umarım kendinize ders çıkarırsınız.

Pozisyonu izlediğinden şüphe duyuyorum. Herhangi görme bozukluğu olan bir insan bile temas anını tespit edebilir diye düşünüyorum. Eski hakemler ve Trio programı yorumları açıklanınca umarım kendinize ders çıkarırsınız.
Hocam burda konuşulan o pozisyon değil ama neyse.

Pozisyon bariz penaltı algı yaratmanıza gerek yok. Çizginin üzerinde temas oldu ve bu penaltı demek. Ayrıca Krunic falan kesik yememeli Twittera girip çoluk çocuğun kanaat önderliğiyle oyuncu yemeyi bırakmalı Fenerbahçe taraftarı. Çıktı topunu temiz oynadı adam. Union maçında da görevini yaptı. Herkesin Ferdi Kadıoğlu veya Fred olmasını mı bekliyorlar anlamıyorum.

Sonuç olarak Fenerbahçe hakeme rağmen oldukça güzel bir galibiyet aldı. Trabzonspor maçı öncesi moral oldu takıma ve camiaya. Eğer bu hırs ile devam ederse ve adil bir hakem gelirse Arenada Fener yenip şampiyonluğu açıklar.

Fenerliyle futbol konuşmak malum kitleyle siyaset tartışmak gibi dostum. Kime ne anlatıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı