Fenix 10TN-144 değer mi?

Tabi, şimdi yaptım buyurun sonuçları;
Ayarlarım;
Eki Görüntüle 715436
Eki Görüntüle 715450
Ortalama değer 70-76 FPS arası;
Eki Görüntüle 715441
İkinci monitörde 2-3 FPS oynadı oynamadı. Hatırlatma RAM Single Channel. Sonuç;
Eki Görüntüle 715443
Burada videodaki değeri veriyor. Ürün için içim tamamen rahat artık :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Not: İkinci monitörde GPU2 %0 kullanılıyor ve FPS değerim artıyor. Normalde başka oyunlarda bu fark 20-30 arası oldu. Bunu kendi ekranıyla nasıl yapacağım bilmiyorum.

RTX2070 sonuçları alabildiniz mi?

Senden ricam Novigradda bulunan gelen evin yanında bir köprü var. Tam o köprünün ününde fotoğraf çeker misin ? Köprü şehrin bir kısmına ve denize doğru bakıyor.
Bu oyunu steam üzerinden indirdim, lakin kardeşimin kaydı vardı, direkt başlattım. Oyunu henüz oynamışlığım yok. Ama 7. kitabı okumaktayım :) Ama dediğini yapmaya çalışacağım.
RTX2070 sonuçları alabildiniz mi?
Anlamadım ?

Bu oyunu Steam üzerinden indirdim, lakin kardeşimin kaydı vardı, direkt başlattım. Oyunu henüz oynamışlığım yok. Ama 7. kitabı okumaktayım :) ama dediğini yapmaya çalışacağım.

Anlamadım?

RTX 2070 Mobile perfornansinin aynısını görebildiniz mi? Misafir var bakamıyorum şu an, memnun musunuz? Bir de klavye ışıklarını sormuştum, bulabildiniz mı?

RTX 2070 Mobile perfornansinin aynısını görebildiniz mi? Misafir var bakamıyorum şu an, memnun musunuz? Bir de klavye ışıklarını sormuştum, bulabildiniz mı?
Hocam evet memnunum. Sizlere FPS ve sıcaklık değerleriyle gösterdim. Ama Dual-Single channel farkını koyarsanız ve harici monitör farkını ortaya koyunca aradaki açık kapanıyor. Ayrıca söylemedim ama PUBG'de harici ekranda 110-120 Fps değerlerini aldım. Klavye ışıklandırması kırmızı hocam.
Çözmeye çalıştığım tek şey kendi ekranında oynarken GPU2 nin %0 olmasını ve GPU1'in tam kapasite çalışmasını sağlamak.

Bu oyunu steam üzerinden indirdim, lakin kardeşimin kaydı vardı, direkt başlattım. Oyunu henüz oynamışlığım yok. Ama 7. kitabı okumaktayım :) Ama dediğini yapmaya çalışacağım.

Anlamadım ?
En azından gittiğin yer neresi ise bana söyle bende gideyim oraya FPS e bakayım. Sistemlerimiz aynı çünkü, sadece bende 9. nesil işlemci var.

En azından gittiğin yer neresi ise bana söyle bende gideyim oraya FPS e bakayım. Sistemlerimiz aynı çünkü, sadece bende 9. nesil işlemci var.

1603735656905.png

Hocam evet memnunum. Sizlere FPS ve sıcaklık değerleriyle gösterdim. Ama Dual-Single channel farkını koyarsanız ve harici monitör farkını ortaya koyunca aradaki açık kapanıyor. Ayrıca söylemedim ama PUBG'de harici ekranda 110-120 Fps değerlerini aldım. Klavye ışıklandırması kırmızı hocam.
Çözmeye çalıştığım tek şey kendi ekranında oynarken GPU2 nin %0 olmasını ve GPU1'in tam kapasite çalışmasını sağlamak.
Hocam bunları dener misiniz belki yardımcı olabilir:
Nvidia denetim masası ayarını
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
2:39'daki gibi performansa alın.
bu videodaki gibi oynamak istediğiniz oyunları ekleyip Yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi deyin ve
4:46'daki gibi Doku Filtreleme Kalitesini yüksek performansa alın.

Elimden geldiğince ekran görüntünüzde attığınız sahneyi yakalamaya çalıştım. Bence bire bir oldu :D

Bende oyunu harici ekranda oynuyorum. Dropsuz oyun sunuyor bana. Ne yazık ki Nvidia optimus teknolojisinin olmadığı laptoplarda bu durum gerçekten can sıkıcı... Sizin laptopunuz da aynı. Yapacak bir şey yok. Harici ekranda oynayacağız...

(i79750h, RTX2070, 2x8 RAM) Oyundaki tüm ayarlar açık ve en sondadır. Keskinlik orta ayarda (FPS ye katkısı yok!).

20201026221558_1.jpg

Hocam bunları dener misiniz belki yardımcı olabilir:
Nvidia denetim masası ayarını
2:39'daki gibi performansa alın.
bu videodaki gibi oynamak istediğiniz oyunları ekleyip Yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi deyin ve
4:46'daki gibi Doku Filtreleme Kalitesini yüksek performansa alın.
Maalesef hocam bir çoğunu yapmaya çalıştım ama GPU 2 hala kullanılıyor.
Hocam Fenix 10TN'in detaylı panel bilgisini de paylaşabilir misiniz?
Hocam ekranda ışık sızması hiç görmedim. Samsung s9 plus ile resmini çektim karanlık modu otomatik devreye sokuyor yer yer aydınlık gösterebiliyor fakat ben panelde hiç sızıntı görmedim. Resimleri veriyorum hocam bilmek istedikleriniz olursa söyleyin.
1603750942279.png
1603750956527.png

Dosya Ekleri

• 1603751003881.png
    1603751003881.png
    113,5 KB · Görüntüleme: 91

Geri
Yukarı