Fenix 10TN-144 İncelemesi

Cihazdan memnunum. Coil Whine yok, FPS drop olmuyor. Ama sıcaklık biraz rahatsız edebiliir. Onu da undervolt ve hemen 3-4 post önceki soğutma padleri ve macun ile halledebilirsiniz. Şiddetli tavsiyem dual channel RAM ile kullanmanızdır.

Cihazı laptop soğutucu ile kullanacağım zaten yüksekte olacak yani masaüstünde kullanmayacağım için çok ısınacağını sanmıyorum. Cihazı pazartesi showrooma gidip almayı planlıyorum. Bir de cihazda fan ve performans ayarları için uygulama var mı? Dragon Center, Control Center gibi.

Şuan için desteklemiyor, yani ben 3-4 ay önce denemiştim ve henüz Dragon Center çalışmıyordu. Fakat firma yakında kontrol paneli çıkaracaklarını söylemişlerdi bir kullanıcıya.

Şuan için desteklemiyor, yani ben 3-4 ay önce denemiştim ve henüz Dragon Center çalışmıyordu. Fakat firma yakında kontrol paneli çıkaracaklarını söylemişlerdi bir kullanıcıya.
Dragon center ı örnek verdim. Demek istediğim herhangi bir uygulaması var mı yani

Ben sadece MSI programlarını denemeye çalıştım, maalesef diğer parti uygulamaları bilmiyorum.

Hocam deneyimlerinize güvenerek cihazı satın alacağım muhtemelen, SSD'yi Crucial 1 TB olarak seçeceğim ve Dual Channel olarak alacağım RAM'leri. Total'de 13.500 TL'ye denk geliyor. Cihazı önerir misiniz gerçekten 3 tane laptop aldım internetten hep bir problem yaşadım birinde coil whine çıktı diğerinin ekranı çizik geldi derken bayağı bunaldım. O yüzden mağazasından kendim satın alacağım. Artısı eksisi var mıdır sizin başınızı hiç ağrıttı mı? Oyun performansları RTX 2070 için kabul edilebilir düzeyde mi?

Valla bu bahsettikleriniz birazda şans gerçekten bende ne ses yapıyor ne bir gariplik var. Ben istanbulda da yaşamıyorum tamamen online olarak aldım birde kargoyla geldi ama ona rağmen 3 kutunun içinde sağ salim ulaştı. Çiziksiz hasarsız geldi o yönden benim tecrübem bu ama evet internette 2070 li laptopların fps değerlerine bakarsanız performans tabikide aynı. Şu mux switch imkanı veren modellerde birde soğutma sistemi daha iyi olan bazı modellerde daha iyi performans var. **Bu arada windows 11 ile gelicek directx 13'te bu mux olayı tamamen son bulacak sanırım grafik işlem birimi cpu üzerinden iletilmeyecek dediler technopat youtube kanalında. Sevinçle beklemekteyim

DirectX ile MUX'un uzaktan yakından alakası yok yalnız.

Hocam itopyada MSI Rtx 3060 Max q lu bu modeli buldum 13.600 TL ye indirimdeydi , MSI GF65 THIN 10UE-045XTR I7-10750H 16GB DDR4 RTX3060 GDDR6 6GB 512GB SSD 15.6 FHD 144Hz DOS Notebook | ITOPYA
Bunu satın aldım bu fiyata görünce mesajlarınız için teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…