Fenix 10TN-144 vs tracer XL 7T-144 vs Tulpar T7 v20.3.2

Pek amin konuşamam ama kuzenimin çok olumlu bir macerası olmadı Monster teknik servisiyle.
Size bağlı bir durum ikinci soru;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodan hareketle boyut farkını gözlemleyebilirsiniz.
Videoya kesinlikle bakacağım. Attığım Acer laptop nasıldır peki? Bir kaç hafta önce bir Technopat yetkilisi bir Monster laptop tanıttı diye hatırlıyorum. Monster tercihinde bulunabilirim güvenilen birisi inceleme yaptıysa.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videoya kesinlikle bakacağım. Attığım Acer laptop nasıldır peki? Bir kaç hafta önce bir Technopat yetkilisi bir Monster laptop tanıttı diye hatırlıyorum. Monster tercihinde bulunabilirim güvenilen birisi inceleme yaptıysa.
Tulpar serisinin soğutması fena değil evet, ama malzeme kalitesi kötü. Bu da ömrünün kısalmasına sebep oluyor. Ucuz olmasının sebebi de budur zaten, özellikleri şişiriyorlar geri kalanı pek umursamıyorlar. Technopat sponsorlu videolarında bazen batırabiliyor maalesef, bütçeniz varsa Acer laptop almanız daha iyi olur. Alınabilir mi bütçeniz kısıtlıysa alınabilir ama kalite farkı fazla olur.

Tulpar serisinin soğutması fena değil evet, ama malzeme kalitesi kötü. Bu da ömrünün kısalmasına sebep oluyor. Ucuz olmasının sebebi de budur zaten, özellikleri şişiriyorlar geri kalanı pek umursamıyorlar. Technopat sponsorlu videolarında bazen batırabiliyor maalesef, bütçeniz varsa Acer laptop almanız daha iyi olur.
Tek bir sorum daha var Monster'da 3060 Max-P var, Acer'da ise Sadece 3060 ve biraz daha düşük işlemci var. Çok sıkıntı olur mu oyunlarda biraz testlere göz gezdirdim FPS farkı var işlemcide 5-6 fps kadar var.

Özelliklerin düşmesi taraftarı değilim pek, en fazla 14000 lira bütçem var şu an elimde belki 100-200 lira daha üstüne çıkabilirim bilmiyorum.
Acer Nitro 5 AN515-55-7721 NH.QB2EY.003 i7-10750H 32 GB 1 TB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bu laptop hakkında bilginiz var mı peki? Özellikleri fena gelmedi 15,6 ekran umarım sorun yaratmaz bana.
Bütçeyi biraz daha arttırabilirseniz bu. İçinde MUX var, kasası kaliteli Monster modellerinden. Attığınız T7 V20.3, Abra kasalı Tulpar modellerindendir. Yani kalitesiz.

Attığınız Nitro, Acer'in giriş seviyesidir. Yurt dışı olur derseniz daha kalitelisini atabilirim.

Yurt dışı maalesef alamam. Dediğiniz MUX kasalı monster için biraz bütçemi zorlayabilirim belki.
MUX, tam olarak kasa kalitesi ile alakalı değil hocam, karışıklık olmasın. :)

Ben şunları atayım size:

Lenovo'yu link olarak atar mısınız bulamadım o fiyatta. Ve benim şu an kullandığım laptoptan önceki laptop lenovoydu çekmediğim kalmadı burada konu bile açtım şu an abimin cihazını kullanıyorum.

Legion 7 17.3 yazacaktım o yanlış olmuş. Satıcı hepsi buradaydı galiba o bitmiş şu an başka satıcıda 15.000₺ ama o fiyat etmez. Önceki cihazınız neydi?

Yeni konular

Geri
Yukarı