GameGaraj Fenix 10TN-144 alınır mı?

OA_Gunes

Hectopat
Yer
Favoriten

Oyun & Yazılım & Tasarım işlerim için bilgisayar arıyorum. Bazı arkadaşlar bu ürünü önerdi. Araştırdıklarıma göre çoğu kişi de memnun kalmış. Hem GameGaraj çalışanlarından hem de üründen. Düşünceleriniz nelerdir?

Oyun & yazılım & tasarım işlerim için bilgisayar arıyorum. Bazı arkadaşlar bu ürünü önerdi. Araştırdıklarıma göre çoğu kişi de memnun kalmış. Hem GameGaraj çalışanlarından hem de üründen. Düşünceleriniz nelerdir?

Bence alın hocam. Çok iyi duyumlar aldım forumda.

Alınır ancak 3060 olan modelleri beklemenizi öneririm. (Herhangi bir marka olabilir. Sorunlu ve sorun çıkarma riski yüksek olan modeller hariç tabii ki de.)

Fiyatlar iyi. Kasa zaten MSI'ın kasası. RAM'leri 3000/3200/3600MHz olsa çok iyi olurmuş ama fiyata bakınca gayet güzel bu ürüne. GameGaraj'ın kendi sitesinden alın bence.

Ayrıca kendi sitesinde 100TL daha ucuz + Flash bellek hediyesi var. RAM olarak 2933MHz seçeneği var ama sanırsam tek kanal.

100TL altına aynı orada satılan gibi alabiliyorsunuz 2x8GB 2666MHz ile.
69TL altına 1x16GB 2933MHz alabiliyorsunuz.
424TL üstüne 2x16 2933MHz alabiliyorsunuz.
Ayrıca sitesinde Flash bellek hediyesi var.

Son düzenleme:
Fiyatlar iyi. Kasa zaten MSI'ın kasası. RAM'leri 3000/3200/3600MHz olsa çok iyi olurmuş ama fiyata bakınca gayet güzel bu ürüne. GameGaraj'ın kendi sitesinden alın bence.

Ayrıca kendi sitesinde 100TL daha ucuz + Flash bellek hediyesi var. RAM olarak 2933MHz seçeneği var ama sanırsam tek kanal.
Taksit imkanlarından dolayı hepsi burada üzerinden almayı düşündüm ya :(

Yeni konular

Geri
Yukarı