Çözüldü Fenix laptop aygıt yöneticisindeki yüklenemeyen sürücüler

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hyouka55

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1603470221134.png

Windows'un kendi kurduğu sürücü var fakat sürümü düşük sildikçe geliyor. Ayrıca 3 tane bilinmeyen aygıtım var onları da halledemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Attığım RAR dosyasını indirip klasöre çıkardıktan sonra üzerinde üzerinde ünlem olan aygıtların üzerine gelip "Sürücüyü güncelleştir"'i seçtikten sonra "Bilgisayarımdaki sürücülere göz at." seçeğini seçip ileriye basın. Daha sonra gelen ekranda "Gözat" butonuna basıp RAR'dan çıkarmış olduğunuz klasörün yolunu gösterin. İleri diyip işlemin tamamlanmasını bekleyin. Uygun olmayan olursa bildirin, tekrar bakalım.

Sürücü bağlantınız: HM470
NVIDIA ekran kartınızın sürücüsünü kurduğunuzda gitmesi lazımdı onun.
"Game Ready driver for NVIDIA USB Type-C port policy Controller"

Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp manuel olarak kurmayı deneyin.

Hocam yeniden başlatınca halloldu. Çok yardımcı oldunuz, tekrar teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Ben de 2 hafta önce aynı sistemden satın aldım. Benzer ünlem işaretleri bende de mevcuttu. Dediğiniz yöntemle ben de sorunumu halletim.

Ancak cmd konsoluna (yönetici olarak çalıştırınca)
Kod:
powercfg -energy -output c:\pil.html
kodunu yazdığımızda pil ile alakalı bir dosya oluşturuyor. Orada şu hatayı almaktayım.
Platform Güç Yönetimi Yetenekleri: PCI Express Etkin Durum Güç Yönetimi (ASPM) Devre Dışı
PCI Express Etkin Durum Güç Yönetimi (ASPM) bu bilgisayar donanımındaki bilinen bir uyumsuzluk nedeniyle otomatik olarak devre dışı bırakıldı.
Bunun sebebi ne olabilir? Sürücüleri firmanın gönderdiği sürücülerden yükledim.

Attığım RAR dosyasını indirip klasöre çıkardıktan sonra üzerinde üzerinde ünlem olan aygıtların üzerine gelip "Sürücüyü güncelleştir"'i seçtikten sonra "Bilgisayarımdaki sürücülere göz at." seçeğini seçip ileriye basın. Daha sonra gelen ekranda "Gözat" butonuna basıp RAR'dan çıkarmış olduğunuz klasörün yolunu gösterin. İleri diyip işlemin tamamlanmasını bekleyin. Uygun olmayan olursa bildirin, tekrar bakalım.

hocam merhaba, aynı modelde aynı sıkıntıyı yaşıyorum attığınız linke erişim sağlayamadım yardımcı olmanız mümkün mü?
Hocam yeniden başlatınca halloldu. Çok yardımcı oldunuz, tekrar teşekkür ederim.
@Hyouka55 hocam aynı modelde aynı hatayı alıyorum sizinle paylaşılan dosya linkine erişim sağlayamıyorum yardımcı olmanız mümkün mü?

Son düzenleme:
Attığım RAR dosyasını indirip klasöre çıkardıktan sonra üzerinde üzerinde ünlem olan aygıtların üzerine gelip "sürücüyü güncelleştir"'i seçtikten sonra "bilgisayarımdaki sürücülere göz at." seçeğini seçip ileriye basın. Daha sonra gelen ekranda "gözat" butonuna basıp RAR'dan çıkarmış olduğunuz klasörün yolunu gösterin. İleri deyip işlemin tamamlanmasını bekleyin. Uygun olmayan olursa bildirin, tekrar bakalım.

Hocam linkdeki dosyaları tekrar paylaşma şansınız var mı? Bende de aynı problemler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı